Zobrať 3 - mesačné dieťa kúpať do aquaparku?

lucia1181
24. aug 2011

dievcata potrebujem poradit,ideme sa zajtra kupat do aquaparku do velkeho medera s detmi a zaujimalo by ma ci sa moze uz trosku kupkat v bazenoch aj 3 mesacny syncek.detska lekarka mi to doporucila,ze kludne mozem.....ale neviem,nie je predsa len este malicky na bazeny?dakujem za rady a nazory 🙂

ma.senka
24. aug 2011

ahoj, no ja neviem, ale ja by som to neriskovala... 😉

jasminet
24. aug 2011

podla mna nie a do termalneho uz vobec... ked tak by som ovlazovala pod sprchou, ale do bazena by som ho nedala

zajo79
24. aug 2011

to ktora doktorka ti doporucila taku somarinu? tak male deti ani by som na kupalisko nebrala a zvlast ked su taketo teploty.

a este na termalne... to je sila.

deti posli nech sa idu s niekym kupat a ty bud s malinkym doma. Babatka nemaju este termoregulaciu vyvinutu, razdva by ste priniesli upal domov...o tom, ze deti do roka sa nemaju vystavovat takemu prudkemu slnku ani nehovorim.

halienka
24. aug 2011

No ja som to neriskla ani pred rokom a to mala malá vtedy 8. mesiacov, mi totiž jedny známi rozprávali ako si ich 2 deti odtiaľ doniesli nejaký výsyp, tak reku kašlem ja na to. Do roka by som to riskla snáď len pri mori, ale aj to až tak od pol roka, fakt také malinké asi nie. 🙂

katy1979
24. aug 2011

@lucia1181 no v 3mesiacoch by som to neriskla. v roku uz asi ano ale skor nie uz len kvoli tej vode. My sme si so starsim priniesli herpes ked mal dva roky a stravili tyzden na koznom. nikdy nevies kto sa tam kupe a v akom zdravotnom stave je. v termalnej vode sa potvoram dari velmi dobre a male deti su dobra obet.

lucia1181
autor
24. aug 2011

mate pravdu baby,myslela som si,ze je este velmi malinky.asi bude najlepsie ostat s nim doma a decka pojdu len s manzelom.predsa len nepotrebujeme ochoriet,alebo dostat upal.dakujem za nazory

katy1979
24. aug 2011

@lucia1181 luci ja by som s nim isla ale nie do vody. do chladocku pod slnecnik ziadne slnko. cerstvy vzduch mu prospeje a tebe tiez. zasa nemusis sediet doma na zadku. tiez potrebujes troska zrelaxovat a zmenu.

lucia1181
autor
24. aug 2011

@katy1979 pod slnecnikom nehrozi,ze dostane upal?citala som,ze aj na chladku sa da dostat upal a u takeho babatka staci mozno aj 10 minut na slnku....

gzzzl
24. aug 2011

urcite by som nedoporucovala... ja chodievam s mojou 4mesacnou dcerkou na "baby swimming" - tam je bazen len pre maminy a babatka - pred tym sa musime mydlom umyt, aj plavky preprat mydlom - to je hygiena! V klasickom bazene je kopec vseliakych mikroobov...a babatka nie su este odolne...

katy1979
24. aug 2011

@lucia1181 to netusim to by mali deckari vediet. cez vikend uz nemaju byt take horucavy. ja mam obidve deti julove a von sme chodili aj na cely den. ci je v kociku ci pod slnecnikom ja v tom rozdiel nevidim