Kúpaliska a aquaparky

victoria137
19. feb 2018

Ahojte chcela by som sa opytat ci mozem v tehotenstve ist na kupalisko, do aquaparku som v 13. tyždni tehotenstva mam strasnu chut ist niekde sa kupat a som sa zabudla opytat gynekologa, co odporucate?

nika898
19. feb 2018

@victoria137 ahojky ist mozes, ale nesmies ist do prilis teplej vody, ani do bubliniek. Dalej je tu riziko moznej infekcie co tiez nie je ktovie co. Ja som bola v tatralandii asi dako v 5 mesiaci tusim a vsetko bolo v pohode. A samozrejeme ziadne tobogany 😀

deti95060810
19. feb 2018

môžeš, ja som tiež chodila .....

silvinka511
19. feb 2018

ja neodporucam - riziko infekcie je tak vysoke ze ja osobne by som to neriskovala

sia94
19. feb 2018

Tampony na plavanie tiez existuju 🙂

bosoriak
19. feb 2018

Pri prvej dcere som chodila bezne aj do termalnych bazenov, pri druhej som potom opakovane dostala mykozy (napriek tamponom na plavanie), tak som sa na to vykvajzla. Sama uvidis, ci ti to urobi dobre. Kazdopadne by som bez tamponov nesla.

danmag
19. feb 2018

jedine more,neodporucam kupka uskodis dietatku ak nahodou a budes si vycitat,vsetko sa prenasa

danmag
19. feb 2018

myslim streptokoky

nicol_ka55
19. feb 2018

@victoria137 moc by som to neriskovala a ked ano, tak si davaj aj pozor aby si neprechladla. Predsa len je teraz ta chripka a ist este do bazenu tehotna, no neviem

rembura
19. feb 2018

podla mna je to dost velky risk, este mozno keby si si kupila v lekarni tie tampony, no neviem ak sa volaju, aby si bez problemov mohla ist 🙂

victoria137
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
victoria137
autor
20. feb 2018

@nika898 dakujem uvidim zatial nepojdem ale mozno ked vude teplejsie sa mi viacej bude ziadat teraz sa musim vyvarovat chorob a chripky kedze vsetci okolo chory

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre