Pôrodnica Kežmarok

1mimka18
19. jún 2022

Ahojte je tu mamicka co rodila v kk teraz niekedy a mohla by som sa jej opytat na par veci ohladne porodnice?

janicqa284
14. júl 2022

@1mimka18 Ahoj, ak Ti to ešte pomôže, ja som rodila začiatkom apríla v Kežmarku.

1mimka18
autor
14. júl 2022

@janicqa284 ake mas skusenosti s porodnicou? To oni fakt nedavaju epi? A poradilo sa ti dostat na nadstandard izbu? A po kolkych dnoch si sla domov? Prepac za vela otazok

janicqa284
14. júl 2022

@1mimka18 S personálom som bola veľmi spokojná, akurát tá strava bola fakt hrozná.
To či dávajú to žiaľ netuším.
Na jednolôžkovú sa mi nepodarilo ísť lebo bola len jedna kvôli tomu, že vraj ďalšiu využívajú teraz pre pozitívne na koronu. A tá druhá bola obsadená, ale bola som na 2 lôžkovej a tam bola aj TV takže tiež v pohode. Úprimne som potom aj bola rada, že som na 2 lôžkovej lebo návštevy boli zakázané a tak som sa aspoň nenudila, keďže sme tam boli dve.
Porodila som v noci v utorok a domov som šla až v sobotu, čiže na 5ti deň.
A kľudne ak Ťa ešte niečo napadne tak sa pýtaj. 🙂

ewhita
28. júl 2022

@1mimka18 ja som rodila 2018, 2019 aj 2021. Všetko ôk, personal ôk, strava ôk, pri 3tom pôrode ma pustili tuším už na 4ty deň. Izbu som mala vždy polonadstandard, tak som aj chcela, epi nedávajú, ale je to zbytočnosť;)

jeanne14
28. júl 2022

@1mimka18 epi nedávajú. Rodila som 2017,2020. Nadštandard sa mi neušiel, ale raz som bola na polo sama. Strava bola vtedy super, všetko mi chutilo.
Pri synovi som rodila v nedeľu večer, domov sme šli vo štvrtok. Pri dcérke nás podržali 6 dni skrz výsledky malej.