Máte kočík Caretero Alfa?

deniskaaaa
31. júl 2013

Ahojte mamičky, máte niektorá kočík Caretero Alfa? Vzhľadovo sa mi páči ale zaujímalo by ma či je aj dobrý. Hľadám nejaký golfáčik nakoľko dosť cestujem a ťahať veľký kočík je nepraktické. Al nie tento viete mi poradiť nejaký šikovný a nie moc drahý? Ďakujem🙂

adula700
6. aug 2013

kupili ste si ho nakoniec ci nie aj mne sa paci a neviem ci je dobry?

biancal
1. sep 2013

aj my by sme ho chceli kupit, no ako vidim, nikto neraguje 😀 kupili ste ho nakoniec?

majka0902
4. sep 2013

Kočík Alfa máme na predajni a ponúkame ho aj cez e-shop: http://www.babyobchodik.sk/babyobchodik/eshop/1...
dobre sa predáva, nakoľko je lacný, zaberie minimum miesta. Ideálny na cestovanie a rýchle presuny, napr. do škôlky. Nie je na dlhé kočíkovanie pre už väčšie dieťa, nemalo by moc pohodlia, lebo ma menšiu sedaciu časť. V zelenej a fialovej farbe máme skladom, tak v prípade záujmu má môžte kontaktovať, vieme sa dohodnúť na cene a rýchlom dodaní.

janulap
1. dec 2013

@majka0902 aky je rozdiel medzi caretero alfa,gringo a spacer?Ake su kolieska na nich?Dakujem

ejkapod
20. okt 2014

Ahojte.my ho mame tiez som ho kupovala koli cestovaniu,na bezne pouzitie asi nieje ale na semtam,ked bude vacsia mala tak aj na bezne ale teraz my este pride taka zle ulozena v kociary.lahko sa sklada je lahucky..na zimu urcite nieje kedze je malo priestorovy...

monula20
12. sep 2016

@majka0902 prosim vas da sa dat uplne do lahu?

lilitela
26. júl 2017

@ejkapod Ahoj prosim ta, tento kocik ma pod hlavickou polstrovany vankusik. Vnimali ste to ako vyhodu, alebo skor nevyhodu - napr neprirodzena poloha hlavy, zavadzalo to a pod. Vdaka
Mate ho niekto, kto by sa mohol vyjadrit?

ejkapod
26. júl 2017

@lilitela dobry den.Neviem vam poradiť lebo nam nevyhovoval tak som ho hned predala...bol strasne uzky mala sa vnom nemohla hybat.

lilitela
28. júl 2017

@ejkapod A co ste teda nakoniec kupili?