Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký ľahký golfáč či športiak na nákupy - Caretero Alfa, či je ešte niečo podobné?

Zodpovedané
21. máj 2019

Ahoj,

hladam kocik - lahky, skladny, aby sa dal polohovat chrbatik aspon do pololahu. Chcem ho len "do auta" ked pojdeme na nakup alebo rychle presuny. Idealne aby sa dal zlozit na "dazdnik". V predajni ma oslovil Caretero Alfa. Je nieco podobne tomuto, aj cenovo?

Ahoj!

Caretero Alfa je ozaj jednoduchý, lacný golfový kočík - rozumiem, že to chceš len na občasné použitie, ale určite rátaj so sťaženým ovládaním a aj celkovým prevedením, kvalitou a pevnosťžou od ceny odvodenou. Je to skutočne kočík pre veľmi veľmi nenáročných rodičov a len na príležitostné používanie - a čím ťažšie dieťa v ňom, tým viac to budeš cítiť. Ja osobne by som, pravdupovediac, v tejto cene skôr hľadala bazárový lepší model, ktorý ti aj niečo vydrží - či už starší Maclaren (sama mám starý Techno XLR model u babky a stáe je super), alebo inú kvalitnejšiu značku…

Ak skutočne nový v nižšej cenovej kategórii, navrhnem Cam Agile, Bomiko XS, Babypoint Polo, Safety First Rainbow… Stále však varujem, že nečakaj od takto lacných modelov veľa, a zváž aj lepšie značky z bazáru.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.