Nánožník na Concord Fusion

bianka0111
25. nov 2014

Ahojte mamule....
poradíte mi aký nanožník Ste kupovali na Concord Fusion...univerzálny? a pasuje Vám, sedí dobre?
našla som ale len tenšie, niečo na zimu? ako Ste to vyriešili?
ja som si objednala z ,,pre naše deti,, nánožník na zimu Exklusive, ale už mesiac ho nemaju ani len na sklade....a iný neviem zohnat...
dakujem za názory

kikada
25. nov 2014

@bianka0111 originál nemáš, lebo oni považujú za nánožník ten kus látky v madle 🙂 🙂 🙂
Pred tým som mala orig. nánožník Jané, pekne pasuje. Pre druhé bábo si dám ušiť, kukni tu napr.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=817460

alebo na www.sashe.sk pohľadaj, je tam plno šikovníčok, čo ti krásne ušijú a vyberieš si aj vzor 🙂

bianka0111
autor
27. nov 2014

@kikada dakujem istotne pozriem

tana2278
27. nov 2014

Ja som 'odchovala' 2 deti/2zimy v sportaku Concord phusion s ich nanoznikom a nemala som problem. Dokonca som ten nanoznik pouzivala az pri druhom dietati a to proti vetru. Podla mna staci dobry fusak a nanoznik netreba. Ak velmi fuka tak plastenku a je to.

kikada
27. nov 2014

@tana2278 no ano, aj tak sa to dá riešiť. Ale keď mne príde ten kus handričky taký škaredý a pokrčený ☹

bianka0111
autor
27. nov 2014

@kikada práve, že aj mne :D je to tam zrolované a ked to vyberiem akoby to krava žula :D : D....no pozerela som stránku, čo si poradila, a je ich veru na výber. :D