Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Concord Fusion

Výroba ukončená 2013

Popis

Concord Fusion je prvým kočíkom značky. Na trh bol uvedený v roku 2007 už s možnosťou pridania hlbokej vaničky. Kolesá sú individuálne odpružené pre hladšiu jazdu mestom. Športové sedadlo je veľmi priestranné. Pohodlne sa v ňom vyspí aj väčšie dieťa. Aj v sede je mierne naklonené. Modely do roku 2010 bolo možné napolohovať až do ľahu, po tomto roku je opierka nakloniteľná len čiastočne. Pre väčšiu bezpečnosť je možné päťbodové popruhy uzamknúť, takže dieťa ich nerozopne. V poťahu otočného madla nájdeš integrovaný tenký nánožník. Priestranný nákupný košík zvládne aj väčší nákup.

Kočík zakúpiš v športovej verzii s dokúpiteľnými nadstavbami či v predpripravenej kombinácii. Na výber máš viac typov hlbokých vaničiek. Najstaršou je klasická Proton. Autovanička Sleeper vytvorí kombináciu Travel Set. Scout vieš zložiť do rozmeru kabelky, kombinácia s ňou vytvorí Mobility Set. Na podvozok sedia tiež hlboké korby značky Jané či Be Cool.

Parametre

Značka
Concord
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
108 × 63 × 106
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
77 × 49 × 44
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 42
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Dobrý večer, dajú sa zohnať predné kolieska na Fusion? A ako sa dajú vytiahnuť - myslím celý ten záves kolesa? Jedno sa mi zasekáva a potom sa netočí 😒 Ďakujem
Zdravím, predné kolesá len tak voľne v predaji už nie sú - a teda ani iné diely. Jedná sa tiež o už nevyrábaný model, takže by som sa pripravila aj na možnosť, že už sa zohnať dať nebudú (ale všeobecne by mohli takéto veci mať, tak snáď hej). V prvom rade odporučím kontaktovať Concord podporu na Slovensku, tu: https://sk.concord.es/podpora/kontakt/. Okrem toho, aj predajne predeti.sk sú distribútorom značky Concord, takže aj tam sa oplatí napísať/zavolať a informovať sa. Okrem toho, pozrieť sa po bazároch, či niekto nerozpredáva svoj Fusion na diely, alebo za nejakú symbolickú cenu celý... Prípadne v outlete Kiido bol ešte jeden nový outletový, keby si nezohnala a predsa chcela práve tento model kočíka... A čo sa týka odnímania kolesa, nedá sa to len tak jednoducho. Treba to trocha rozobrať. Ak si na to ty alebo tvoj muž netrúfa, určite sa aj o postupe informuj pri kontakte servisu. Držím palce!
Dobry den. Zhanam kolieska tie vecsie na Concord Fusion. Kde by som ich zohnala alebo daju sa vobec este zohnat? Bazari som presla.Viem tam dopasovat aj nejake ine kolesa? Dakujem.
Ahoj! Žiaľ, iné ako Concord kolesá by som tam nedopasovávala. Potom jedine iný, bazárový Fusion (kúpiť hoc celý a použiť kolieska plus mať v zásobe nejaké tie spare parts na neskôr), alebo je čas vymeniť kočík.