MUDr. Ipóth Szilárd - Komárno

aaatimejka
20. apr 2021

Ahojte . prosím máte skúsenosti s týmto doktorom ? ako vidím má veľmi dobré recenzie. som tehotná chcela by som zmeniť lekára a na neho som myslela. ďakujem 🙂

efka1710
21. apr 2021

@aaatimejka ahoj, z nemocnice mam skúsenosť. Je veľmi milý lekár. Ale u mňa jednoznačne dr. URBAN 🙂 (dosť veľa zdrav. Problémov som mala keď som šla k nemu a je jednička)

nicoleulrichova
22. apr 2021

@aaatimejka ahoj, jednoznacne Dr. Ulrich, je mlady, sikovny, super mily, pacientky ju miluju, má modernu ambulanciu, kukni na facebooku 🙂 (MUDr. Sebastián Ulrich)

niki10713
24. apr 2021

@aaatimejka pocula som o nom len a len dobre , ja mam dr.urbana a som maximalne spokojna

ivka1472
3. máj 2021

@aaatimejka tiež chodím k dr Urbanovi a za mňa super👌

cherry2017
24. máj 2021

@aaatimejka ja chodím k nemu, a poviem úprimne že radšej by som šla k inému ale žiaľ už neviem. Ja som prvýkrát tehotná a veľa informácií mi nedá ohľadom pár vecí aj keď sa pýtam. Ale ako dá sa, ale keď mam znova na výber tak by som šla k Soni valasikovej o nej len dobre počujem.

nicoleulrichova
25. máj 2021

@cherry2017 ahoj,no ak potrebujes takého lekára, ktory poriadne edukuje,,tak jednoznacne MUDr. Sebastián Ulrich,on je slávny o tom ze velmi detailne vyvetluje vsetko...

cherry2017
25. máj 2021

@nicoleulrichova žiaľ už nemôžem prejsť lebo som sa pýtala aj iného lekára, čo už 😄 už len pár týždňov mam dozadu tak vydržím