Pôrodnica Komárno 2021

nika1930
9. okt 2021

Ahojte, aka je situacia teraz v porodnici v Komarne? Maju vela rodiciek? A vedeli by ste mi dat vase dojmy? Som prvorodicka a zacinam trosku mat stres 🙂 Tento mesiac mam termin 🙂

mata050587
9. okt 2021

Ahoj. Komárno určite neodporúčam. Rodila som tam v máji a skoro mi zabili dieťa, skoncili sme na Kramároch a boli sme tam 2,5 mesiaca, malá je po 4 operaciach mozgu vdaka masiarovi co sa nazýva doktorom... Lebo pan doktor namiesto svojej roboty si išiel ľahnúť, dovolila som si totiž prísť rodit v noci

timeahzara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata050587
21. okt 2021

@timeahzara Meno som si musela zistovat dodatočne, keďže do prepustacej spravy neuviedli žiadne meno... Bol to doktor Hegedus, co si neurobil svoju robotu...

timeahzara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata050587
21. okt 2021

@timeahzara Zatajovali co vedeli, ale aj môj gynekológ povedal po prečítaní prepustacej spravy, ze to bolo vyslovene zanedbanie starostlivosti

mata050587
21. okt 2021

@timeahzara Ty mas preco zle skúsenosti? V prepustacej sprave mam len meno doktorky, ktora mi vypisala správu

timeahzara
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata050587
22. okt 2021

@timeahzara povedzme sestricky boli ku mne veľmi zlate (možno ma lutovali) ale lekári veľmi hnusni, ani mi nikto nechcel povedat, co je s malou, iba mi 1 sestrička priniesla t.c. do BA, kde mi previezli malu a ešte mi ju aspoň bola odfotit, lebo po sekcii som ja nemohla ísť za ňou a ju nemohli za mnou priniesť, lebo keď ju oživili, tak bola na pristrojoch. Ešte aj do detskej prepustacej spravy napisali sprostosti

timeahzara
22. okt 2021

@mata050587 boze😒a sekciou si rodila?a co zanedbal doktor?dufam ze malinka je uz v poriadku🙏

mata050587
23. okt 2021

@timeahzara Ja som prišla o 22.30 do nemocnice s tým, ze mam nonstop bolesti v podbrusku (odtrhla sa mi placenta), nic so mnou nerobili, lekár išiel spať a az ranná smena mi robila sekciu. Prišiel primar, ten vedel hneď podľa CTG že je zle a hneď som bola na sale. Pritom CTG som mala zle celu noc a nic nerobili, lekár išiel spinkať

timeahzara
25. okt 2021

@mata050587 chudatko tak ty mas dost zle skusenosti😒prajem vam vela zdravicka obom🙏