icon

Spoločné prechádzky a kávičkyv Komárne

avatar
viivi
Dnes o 19:52

Sziasztok egy anyuka társat keresek aki szívesen jönne kávéra sétára míg a gyerekek játszanak kislányom 1,5 éves ☺️

avatar
pr85
Dnes o 20:09

Sajnalom, de Pozsonyban elek. De nagyon jo, hogy magyarul irsz Orulok neki. 🙂

avatar
ivicatolic
Dnes o 20:36

Komárno ....tam sme raz, keď sme išli na dovolenku, skoro zrazili tučnú, vyplašený araňu.... normálne išla stredom vozovky 🤣🤣🤣👽👽👽