Bývanie v Rozhanovciach

martushka89
19. jan 2021

Dobry den, najde sa tu niekto kto byva s rodinkou s detmi v Rozhanovciach pri Kosiciach? Chcela by som sa opytat, ako riesite skolky/skolu ked su uz deti skolopovinne, ci dochadzate za pracou denne do mesta alebo za kruzkami s detmi, pripadne ci je to casovo velmi narocne riesit vsetky tieto aktivity v Kosiciach.

Vdaka!

reni1512
24. jan 2022

@martushka89 Ahoj, nie som z Rozhanoviec, ale Sarisskych Bohdanoviec 🙂 co je dalej ako Rozhanovce, inym smerom.. no 10min po dialnici do KE, cize si nemyslim ak by ste mali dochadzat, ze je zo nieco hrozne, predtym som byvala na Tahanovciach a na Jazero mi trvala cesta aj 40min .. ja som momentalne spokojna, dcera je 3tiacka navstevuje ZS vBudimiri, rano ju nosi manzel, poobede pride sama autobusom, chodi tak od 2rocnika od kedy nastupila na novu skolu.Syn je zapisany v skolke v obci, je to nsjvyhodnejsie riesenie nakolko cokolvek tak som po ruke.. kruzky nie su uz z mojho pohladu treti skolsky rok cize len v ramci skoly navstevujeme.. Manzel pracuje v KE denne dochadza, ja som zatial doma.Mame tu postu, potraviny, skolu skolku, ihrisko.. a do Kosic spominanych 10min a Presova 15min 😆tak si zakazdym vyberam kam pojdem nakupit, podla nálady🙂 no nemenila by som.. aj ked nas viaceri odhovarali ze kym su deti male naj je byt v meste,mozno ano v nejakom zapadakove ( ale ak si blizko nie je o com) ☺️