Detský psychológ - Košice a okolie

jankajanka111
11. okt 2020

Ahojte 🙂Máte skúsenosť s detským psychologom .?Najlepšie Košice a okolie.Je tu niekto kto by relevantne poradil,už som zúfala:( Dcéra sa stretáva s cigánmi ,nedá si poradiť ani po zlom ani po dobrom ,už nevládzeme.Nemyslím si,že som rasista ,ale ked vidíte svoje dieťa s tlupou romov ,tak to by nebolo nikomu asi príjemne.Dakujem za rady

gabi000
11. okt 2020

@jankajanka111 koľko má dcéra rokov. Ja som v školke tiež mala kamarátky-cigánky pretože bola som utiehnuté dieťa a nikto sa so mnpu nebavil okrem nich.

jankajanka111
autor
13. okt 2020

@gabi000 má 14 a nikdy nebola utiahnutá a iné kamarátky môže mat aj mala , ale nechce . A potom sa to zmenilo , čo na to Vaši rodičia ?

jankajanka111
autor
12. dec 2020

@jankajanka111 Nemám rodičov , svokrovci zatiaľ nič nevraveli , isto si niečo všimli , ale nič nepovedali, počúvam od nej , že som rasistka ... a ako môžem robiť rozdiely , že keby sa bavila s černochmi či by to bolo v poriadku a take mám denne od nej argumenty . Snažím sa ju pochopiť no neviem ...

taga
12. dec 2020

@jankajanka111 tak sa jej skus opytat, ako sa zoznamili... v com si rozumeju, co maju spolocne... cim ju inspiruju.. a ci jej davaju nieco, co jej kamaratky predtym nedavali

jankajanka111
autor
13. dec 2020

@taga sú spolužiačky , Ze si 100% rozumejú , rada tancuje počúva hudbu tak ako ona ,nie falošné neohovára , vie že ju nikdy nesklame Atd to mi povie

ivetaivka123
5. aug 2022

@jankajanka111 čo máte proti rómom a k d si vaša dcéra z nimi rozumie tak potom čo tu riešite asi bielu ju nechcu medzi sebou ,tak čo riešite asi ma pravdu že ste rasistka