icon

Mackodent Košice - skúsenosti

21. apr 2026

Ahojte, dcérka má rok
Má už pár zubov preto riešim prvú prehliadku.

Máte niektorá z vás mamičiek skúsenosť s Mackodent?
Nechcem aby dcérka mala traumy zo zubárov, ďakujem. 😊

anonym_f6d76a
21. apr 2026

ja som najprv myslela, ze je to zubar pre macky :D
ale k teme, nemusis sa bat traumy zo zubarov, s 1 rocnou tam pojdes uplne zbytocne, ak nema problemy.

autor
21. apr 2026
@anonym_f6d76a

ja som najprv myslela, ze je to zubar pre macky :D
ale k teme, nemusis sa bat traumy zo zubarov, s 1 rocnou tam pojdes uplne zbytocne, ak nema problemy.

@anonym_f6d76a má maličký výrastok na ďasienku čiže kvôli tomu hlavne chceme ísť 😊