Trvalé odstránenie chĺpkov - Košice - okolie

4. júl 2022

Ahojte, potrebujem poradit kde v Kosiciach a okoli(vychod slovenska ) robia trvale odstranenie chlpov, je tu niekto kto to podstupil a uz sa netrapi s ochlpenim? Planujem dat stehna-bikiny-brucho..

ms_green
4. júl 2022

Ahoj, čo sa týka "trvalého" odstránenia chĺpkov, dala by som si veľký pozor. Ja som si pôvodne zakúpila IPL prístroj taký ten na doma Philips Lumea za asi 500e, že investícia. Mala som všetky predpoklady na to aby to na mňa fungovalo. Tmavé chĺpky a veľmi svetlá pleť. Spravila som všetky kroky, ktoré písali v návode, stiahla som si aplikáciu, kde boli ďalšie rady ako docieliť najlepší výsledok. Skúšala som si s tým svietiť podpazušie a nohy. Po pol roku bez akéhokoľvek výsledku som to vzdala. (A to si odmyslím to, že to ani náhodou nebolo bezbolestné. Mňa to aj na nastavení 3/5 v podpazuší pálilo. Snažila som sa používať 4-5 nastavenie aby mi to účinkovalo ale bezúspešne). Takže som vyhodilo 500e v podstate do koša. Skúšala som to potom na mojom tatinovi (konkrétne na podpazušie), ktorý má úplne rovnako svetlú pokožku ako ja. A čuduj sa svete jemu po prvom ošetrení výrazne menej rástli chĺpky a po troch už tam nemal nič.
Mne to nedalo, tak som pozrela salón v Bratislave, že asi robím niečo zle. Objednala som sa na termín (znova nohy a podpazušie). Každé ošetrenie stálo 65 eur a chodila som každý týždeň s tým, že mi povedali, že bude treba tak 3-4 ošetrenia aby to bolo "trvalé". Po siedmom ošetrení kedy mi nahovárali, že stále musím chodiť a ja som nevidela sebemenšie výsledky (chĺpky rástli stále rovnako rýchlo, rovnako husté, proste žiadna zmena) a extrémnom množstve peňazí som to vzdala. Proste na mňa to nefungovalo.
Rovnako neverím tomu, že je to "trvalé".V návode na Lumeu písali, že "trvalé po určitom čase". Taktovi som prestala pravidelne svietiť po pol roku a v momente mu chĺpky začali rásť znova. Takže by som si dala veľký pozor. Kľudne to vyskúšaj ale nenechaj sa obabrať o kopu peňazí.

autor
4. júl 2022

@ms_green IPL pristroj lumeu som mala, ziaden efekt, mozno by bol, ale mna to nebavilo stale doma si svietit proste som na to nemala cas, predala som to … ja chcem ist na laserovu techniku, nie Ipl