Určenie pohlavia u MUDr. Juhása v Košiciach

kristinka2021
2. apr 2023

Ahojte mamičky, chcela by som sa Vás opýtať, tie co ste absolvovali ultrazvuk pri Dr. Juhásovi, ohľadom pohlavia. Mne moja gynekologička povedala, ze čakáme dievčatko a on mi povedal na 90% chlapec, som v 15tyzdni. Stalo sa Vám, že sa pán Dr. Juhás pomýlil v pohlaví?
Ďakujem za Vaše odpovede 😊

mikitilik29
2. apr 2023

@kristinka2021 u nás nepomyli.

vkatush
2. apr 2023

@kristinka2021 nám vedel povedať až v nejakom 22tt tuším, lebo malý sa furt zle otočil, stále riťkou, takže ani moja gyne nevedela nám nič povedať. Ale keď už videl, pekne nám ukázal všetko, vysvetlil. 😊

maryetta
2. apr 2023

Bola som 3x a 3x potvrdil to co mi povedal aj moj gyn. Myslim ze on ma ozaj spickove vybavenie aby dobre videl.
Pripadne rozdiel medzi utz kedy ti to povedali obaja lekari? Mozno na prvom este nebolo tak “jasne” vidiet.

marzii35
2. apr 2023

@kristinka2021 u nas sa takisto trafil dobre 😄

lenusa20
2. apr 2023

@kristinka2021 pri prvej dcére sa nepomýlil. Teraz ďalšie tehu v 14tt povedal chlapec na 99%, druhé sono v 23tt a stále je to chlapec jak má byť. Ani nezaváhal, len sa smial.

chadkroeger
3. apr 2023

@kristinka2021 no u nás ked prilozil sono tak malý nám rovno ukázal vajka a zadocek 😀 to ani nemusel nic hovoriť, mne uz bolo jasné pohlavie

katkap19
6. júl 2023

@kristinka2021
@vkatush
@maryetta
@marzii35
@lenusa20 aké máte skúsenosti s dr Juhasom som objednaná k nemu ale z niektorých jeho recenzií som zaskočená a som na pochybách....

maryetta
6. júl 2023

@katkap19 za mna absolutne vsetko ok. Nic take co by ma neprijemne prekvapilo resp zaskocilo.
Bola som tam 3x na morfologicky utz.

bu1bu
6. júl 2023

Vyšetrenie OK, pohlavie určené nesprávne. Pri 2. dieťati som bola už inde.

marzii35
6. júl 2023

@katkap19 nam urcil pohlavie správne a je to neskutočne milý a sympatický doktor

lenusa20
6. júl 2023

@maryetta
@marzii35 za mňa tak isto. Čo našiel sa potvrdilo. Veľmi milý doktor a ochotný vysvetliť a odpovedať, poradiť.

vkatush
6. júl 2023

@katkap19 za mňa spokojnosť. Vyšetrenie, vysvetlenie, ukázanie, fotky. Aj keď raz sme tam boli dlhšie, lebo malý vôbec nespolupracoval, ale po Cole, sladkostiach a prechádzke sa ukázal 😊
Plus mne sa vytvorili 2 väčšie myomy, ktoré mi ukázal, popísal, vysvetlil čo a ako, ukľudnil, hodil do správy a to napríklad pomohlo v nemocnici, keď som bola hospitalizovaná, že majú také info a urýchlilo mi to vyšetrenia.