3D ultrazvuk Košice

ivuskake
27. dec 2021

Ahojte dievčatá,kde ste si dávali robiť 3D ultrazvuk v Košiciach?a kedy je najlepšie ísť na prvý 3D?kontrolu mám až v 12tt (20.1) cize nemám sa ako spýtať mojho lekára 🙄

zuzka_ke
27. dec 2021

Sonoclinic, zavolaj tam vobec, ci maju volny termin

ivuskake
autor
27. dec 2021

@zuzka_ke nesranduj zuzi..akurát som im napísala email tak snáď 🙏

dada13288
27. dec 2021

@ivuskake lepsie je sms pisat, ale velmi zalezi od toho aky ste tt. Ja som sa objednavala v 10 tt a o 3 tyzdne som bola objednana vo vecernej hodine. Viem ze maju velmi vela tehotnych, kazda uteka z myslavy.

zuzka_ke
27. dec 2021

@dada13288 tiež som nepočula nič dobré na myslavu, bola som v Sono, ale iba 1. a 2.trimester, na tretí som už nešla

dada13288
27. dec 2021

@zuzka_ke presne bola som vyslovene vystihana aby som tam neisla. Kamoska bola so svojimi 2 dievcatami v myslave. Starsia mala mat DS, vytiahli z nej peniaze za trisomy testy nic babo zdrave ale pan doktor tvrdil, ze i tak bude chora, ze ma daco s oblickami. Druha mala mat cysticku fibrozu. Az na to sa nastvala a urychlene sa objednala v sonoclinic a tak jej vsetko pekne vyvratili. Tretie uz riesila len sonoclinic a mala klud. A nie je jedina co odchadzala z placom a babo bolo zdrave.

januska20
27. dec 2021

@ivuskake ja som tiež písala email, dovolať sa je tam nemožné.
Neskôr mi oni volali a dali termín. Môžeš tam napísať aj sms,aj takto fungujú.

daniella08
28. dec 2021

@ivuskake Muranska Stela robí 3D okrem toho v 20tom týždni. Veľmi milá doktorka, doporučujem.

surama
28. dec 2021

@ivuskake Ja som bola len v 2. trimestri v Sonoclinic s tym, ze som tam volala a oni mi dali termin asi o cca mesiac. Moj lekar tiez vravel, ze v Myslave kazdemu daco najdu... Inak Sonoclinic maju na webe, ze do ktoreho tyzdna sa ktore vysetreni robi.

uzlanka
29. dec 2021

@ivuskake určite sonoclinic.... bola som v Myslave a nikdy viac

ivuskake
autor
29. dec 2021

@uzlanka ďakujem,objednala som sa tam 🙂