icon

Aké máte skúsenosti so ZŠ sv. Cyrila a Metoda v Košiciach?

Dnes o 06:40

Ahojte akú máte skúsenosť s touto školou? A čo napríklad sikana vyskytuje sa tam? Sú tlaky na výkon deti alebo sú pedagógovia fakt taký dobrý a preto škola dosahuje tak dobré výsledky?