Ako to vyzerá v piatok večer v meste?

5. nov 2021

Ako to teraz funguje v piatok večer v meste... reštaurácie.bart diskotéky...väčšie mestá je ha atď...chodia ľudia či nie

amelie2017
5. nov 2021

To sa pytas matiek na koniku 🤣🤣🤣🤣🤣👍👍

autor
5. nov 2021

@amelie2017 veď tu chodia aj mladé vyplávať o frajeroch hh

pribinak
5. nov 2021

Chodia, BA je plne mesto

nafka0483
5. nov 2021

Funguje to podla covid automatu. Pozri si v akej farbe je mesto ktore ta zaujima a podmienky v automate.

autor
5. nov 2021

@nafka0483 Podmienky idem len či chodia či nikde nikto napr ke

mirkava
5. nov 2021

Podľa farby 😷

nafka0483
5. nov 2021

Ano chodia, ti co splnaju podmienky

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. nov 2021

@viestta nedá sa...

vanda323
5. nov 2021

@amelie2017 Heeej matiek na koniku , tiež som sa zasmiala 😄

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. nov 2021

@viestta nie vôbec...zisťujem.lebo.idem.zajtra...

petamich
5. nov 2021

ja uz som dozila, uspala som prave dieta po zachvate placu a idem si ciknut a spat, kym sa tento DJ zobudi na dalsi set o 2-3 hodky 😂

autor
5. nov 2021

@petamich poznám veľmi dobre...moje už spia

petamich
5. nov 2021

ale veru isla by som niekam, len kym sa bude dat, tak jedine na film pre pamatnikov 🤪 tak nech sa zajtra dobre zabavis! 🤞🏻😉

autor
5. nov 2021

@petamich dik...neboj pôjdeš určite aj ty keď bábo podrastie😊

lucyl13
5. nov 2021

Ja teda neviem - ale mne nepríde smiešne, že matky chodia aj sem tam vecer von s kamoškami 😊 myslím, že treba vypnúť a trosku sa odreagovať…my teda s kamoškami chodíme sem - tam a mame všetky malé deti - väčšina ma po 2 ks.
No ale k otázke - u nas napr pred 3 týždňami bolo celkom dosť ľudí v meste - no ale tu posledné roky dobe skapal pes, takze ľudia sa asi tešili, že bol beer festival, tak vyšli do ulíc 😊 v lete bolo dosť plno na terasách …aj cez týždeň, nielen cez víkend…

eeffka
5. nov 2021

Sedim v krcme, ockovani, kosice je tu tak 45% obsadenost

lucik194
6. nov 2021

pytas sa na velke mesto..... no napr BA je cez vikendy plna v meste, nie je to ako to byvalo, ale oblubene podniky su vzdy plne, v mnohych je lepsie mat rezervaciu, mnohe podniky zavreli cez koronu a uz neptvorili, takze za mna je menej otvorenych krciem ako bolo

moncici7
7. nov 2021

@pribinak vitaj v Kosiciach

pribinak
7. nov 2021

@moncici7 ďakujem