Detektívna agentúra - východné Slovensko

9. jan 2023

Dobrý deň, viete mi poradiť s ktorou detektivnou kanceláriou ste boli spokojne v rámci východného Slovenska? Prosím odpovedajte len tie z Vás, ktoré máte osobnú skúsenosť. Dakuje

dilino
9. jan 2023

Máš predstavu koľko to stojí.

autor
9. jan 2023

@dilino áno

dilino
9. jan 2023

A čo chceš dať niekoho sledovať

autor
16. jan 2023

@dilino myslíš na čo iné by mi bola detektívna kancelária?

dilino
16. jan 2023

v prvom rade nie každému kto tam príde že chce niekoho sledovať vyhovejú.1 hodina sledovania stoji aj 150 eur. Presúvanie z bodu A-B to stojí peniaze. Tak že lacné to nebude. Ja som mala problém oslovila som jednu agentúru ale nie na Východnom ale Strednom Slovensku. Potrebovala som získať nejaké papiere a za týždeň som platila 800 eur takže ak máš poriadnu pálku tak to urob. Predtým než do toho pôjdu tak musíš im podpísať papier o tom že si si vedomá následkov že ak nezaplatíš. To znamená súd a exekútor.

autor
16. jan 2023

@dilino a keď si oslovila zo stredného Slovenska agentúru nemali problém riešiť východ či to na strednom Slovensku si riešila? Myslím, že v mojom prípade to mam za týždeň tiež poriesene a s takou sumou počítam

dilino
16. jan 2023

ja som riešila papiere s Košíc a bývam tu na Strednom Slovensku. Ale ON sa bude chcieť najprv stretnuť už len to že sa s ním stretneš povieš mu čo chceš tak už platíš poplatok.

autor
16. jan 2023

@dilino a bola to detektívna kancelária s licenciou?

dilino
16. jan 2023

áno bola s BB