Dohodnutá sekcia - Šaca

milka1988
20. nov 2021

Ahojte prosím tie ktoré ste mali dohodnutú sekciu v Šaci, bez indikácie na sekciu, ozvite sa mi prosím do správy
Snažím sa ju vybaviť ( mám na to vážne osobne dôvody) aj u psychiatra, ale ak by to nechceli uznať tak kto robí sekcie a za kolko? Som ochotná zaplatiť koľko si povedia ale proste musím to mať vybavené. Čas sa mi kráti a ja som čím ďalej tým viac pod neskutocnym tlakom a nedokážem si tehotenstvo užívať kým to nebude isté.
Vopred ďakujem za odpovede k téme.

jana005
20. nov 2021

@milka1988 ahoj,viem,že si nechcela, aby niekto písal mimo témy, ale ozaj si nerozmýšľala ,žeby si rodila s epiduralkou? Či ozaj chceš len sekciu a žiadna iná možnosť neprichádza do úvahy?

milka1988
autor
20. nov 2021

@jana005 ja to mam psychické preto budem mať aj od psychiatra papier o tom len sa obávam ci ti bude stačiť...:/ U mna nepripadá do úvahy prirodzene už dávno predtým než som otehotnela...

didi2102
20. nov 2021

@milka1988 od psychiatra sa papier uznáva,ja mám dve sekcie zo zdravotných dôvodov,plus druhá ani nie 2r poprvej, ležala so mnou mamina ktorá mala papier od psychiatra ,dôvod bol traumatizujúci prvy porod , o sekciách rozhodoval primár oddelenia a bez problémov alebo prehovarania jej urobili a to je on dosť v tomto prísny,síce.islo o inu nemocnicu no ak máš indikáciu nemáš sa čoho bat
A ešte napr mňa sa pri prvej sekcii dr pytal či neskusime a keď to nepôjde tak mi urobia akútnu sekciu,ja som sa.ho spýtala či by to doporučil svojej žene ,načo povedal že nie ... Tak som sa rozhodla že.to ani nebudeme skusat

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkahelka
20. nov 2021

@milka1988 pridaj sa do skupiny Porodnica Kosice -Saca, baby ti napisu

jana005
21. nov 2021

@milka1988 ak si tak rozhodnuta,tak Papier od psychiatra bude stačiť. len si to vybav skôr. Držím palce a nech to dopadne šťastne.

aneta129
21. nov 2021

@milka1988 ja osobne mam traumu zo sekcie... Ked ďalšie len rodiť alebo sa smejeme, ze radšej si kúpim bábätko, ked nebudem môcť rodiť.... Za mňa sa do dnes spamätávam zo sekcie.... Mne takto pred polrokom oznámili v Šaci, že sekcia, ze iná možnosť nie je.... Bohužiaľ, mali ste ma vidieť.... Skoro som sa tam rozplakala.... A este mi povedali, že najneskôr o týždeň a ja pozerám na nich ved, termín viac jak o 2 týždeň, ze ja nechcem.... A tak v PO primár mi povedal, že kľudne môžme čakať do termínu.... Tak aspoň to ma uspokojilo....