Gastroenterológ v Košiciach

taynee
29. máj 2022

Ahojte, márne sa snažím zohnať nejakého gastro lekára v KE, ktorý by mal ľudský prístup ku pacientom. Medzi gastro lekármi to funguje tak, že nových pacientov zoberú, ale keď ste už chodili ku jednému gastro lekárovi, nechcú vás zobrať. V Šaci mi povedali, že aspoň 6 mesiacov musí byť rozdiel medzi vyšetreniami.

Dostala som sa k Mudr. Fedurcovi na Ťahanovciach, ale taký prístup arogantný som snáď ešte nezažila. Nebudem sa rozpisovať a komentovať to, ale jednoducho toto nie je cesta.

Nemáte náhodou nejakého dobrého lekára, čo berie pacientov? Ale takých čo už chodili ku inému lekárovi dlhodobo?

Ďakujem krásne, Taynee.

sunsetsunrise
29. máj 2022

@taynee presne takú istú mam skúsenosť s Fedurcom, mala som byť o 9tej tam a brali ma o pol2. Co som ani jesť ani piť, automaticky tenka hadicka aby som platila, ale ok, ale tak mi roz....bali nos, a potom vravi skusime to cez hrdlo. No hurá. Skusila by som doktorku Kucinsku na jazere ta je velmi mila vravel priatel ale Brandeburova na furci

terezka1947
29. máj 2022

No,baby...a ja som chcela ísť na Ťahanovce. Teraz ste ma zneistili.

saska85
29. máj 2022

@taynee ja som bola az v Moldave nad Bodvou a bola som spokojna

vikit3
29. máj 2022

@taynee aj mamka chodi na jazero k dr. kucinskej a je velmi spokojna 🙂

deny3
29. máj 2022

bola som v Ťahanovciach, no, prvý kontakt zmiešané pocity, skôr negatívne, presne drzý, arogantný, ale keďže som chcela mať vyšetrenie čo najskôr za sebou, išla som a bol to úplne iný človek, príjemný, všetko vysvetlil, pri vyšetrení upokojoval.

sunny15
15. jún 2022

No to ste ma nepotešili,ja tam mám čoskoro termín,na ktorý už dlho čakám

sunny15
15. jún 2022

@taynee urobil ti aj iné vyšetrenia ako gastroskopiu?

sunny15
15. jún 2022

@deny3 robili hneď na prvom posedení gastroskopiu?

sunny15
15. jún 2022

@taynee ahoj a s čím mal konkrétne problém tento lekár?tiež som sa liečila už inde ale lekár mi neurobil žiadne vyšetrenia aj keď mám bolesti tak som chcela inde,našla som túto ambulanciu tak neviem,čo teraz.

deny3
15. jún 2022

@sunny15 nie, najprv bol vstupný pohovor, zákrok bol asi týždeň po tom, ale na obe ma objednala sestrička naraz.

sunny15
15. jún 2022

@deny3 no mne dala jeden termín,ale že mám prísť nalačno,no ale viem že pri gastroskopii sa ani piť nemá,ani lieky sa neuzivaju na riedenie krvi,ale nič mi bližšie nepovedala len toľko že nalačno.Robili aj usg?

deny3
15. jún 2022

@sunny15 ja som bola na kolonoskopii, takže usg nie. Zavolaj tam ešte raz.

sunny15
15. jún 2022

@deny3 ďakujem pekne za odpoveď

zobaka
13. aug 2022

Ja mam s Fedurcom dobru skusenost, na to ako som vystrajala pri vysetreni bol na mna mily, aj ma rychlo vybavili. Obycajnu hrubu hadicu by som nezvladla uz aj s tou cez nos som myslela, ze je moj koniec. Takze za mna jedine oni na Tahanovciach, neviem ci este niekde v KE maju tensie hadice, je to priserne vysetrenie.

sunny15
14. aug 2022

@zobaka ja som tiež bola u Fedurča.Na mňa tiež boli milí,konečne mi niekto vysvetlil môj problém,navrhol riešenie.

kavicka12
26. sep 2022

@deny3 a aké vám robil vyšetrenie,ja idem na kolonoskopiu do VT k nemu

deny3
26. sep 2022

@kavicka12
Kolonoskopiu, všetko krásne ukázal, vysvetlil, hlavne to nebolo vôbec také bolestivé, ako sa o vyšetrení šíria fámy.

kavicka12
26. sep 2022

@deny3 MUDr.Fedurco?Ak áno tak si ma potešila no dúfam že to zajtra dám 🤦🙄🙂

terezka1947
26. sep 2022

@kavicka12 držím ti palce,daj vedieť potom ako bolo

kavicka12
26. sep 2022

@terezka1947 no vyzvracala som celé prehanadlo🤦🤷neviem teraz čo mám robiť ,mala som ísť kvôli u.kolitide

deny3
26. sep 2022

@kavicka12 áno, fedurco. Večer si mala prvú dávku, ráno máš ešte jednu? Ani trochu ta neprehnalo?

deny3
28. sep 2022

@kavicka12 ahoj, tak ako, podarilo sa?

laryssa
29. mar 2023

Obchadzajte ťahanovce široko ďaleko ☹

deny3
29. mar 2023

@laryssa prečo?

terezka1947
29. mar 2023

@laryssa prečo?

sunny15
29. mar 2023

@laryssa aj mňa by zaujímalo prečo?máš zlú skúsenosť?

wikik
21. jún 2023

Ako.som v predošlom príspevku odporúčala tahanovce po odbornej stránke super, ale zabudla som dodať...pevné nervy na čakanie ale za mňa to stalo za to;). Vezmú Vás najskôr o.hodinu od objednania.;)

mon72
26. jún 2023

@zobaka dobrý deň je to až také zle mám ísť teraz v piatok tak už mám strach 🙄

zobaka
27. jún 2023

@mon72 zvladnete 😉 ale uz by som nesla 😂

diablikovci
1. okt 2023

Zdravím, kde robia kolonoskopiu v narkoze v Ke?Ja som citlivá mam co robiť keď mi idú brat krv alebo keď mi pichajú injekciu kvôli oprave zubov.. A ma niekto recenzie MUDr. Janka Vatraľová? Ďakujem vám veľmi pekne za info.