Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadáme opravára umývačky riadu

kosicanka27
3. jún 2021

Dobrý deň,hľadám oprava umyvaciek. Viete mi poradiť prosím? Sme z furce. Mame vstavanú mycku a blbne elektronika sama sa vypína i zapína , pípa si ako sa jej zachce. Nevieme či sa to dá opraviť alebo je už po nej. Má 4roky. Ďakujem za každú radu.

darina1952
3. jún 2021

Opravára musíš hľadať podľa značky spotrebiča, nakoľko sa špecializujú podľa toho. Napríklad na Bosch je v KE p. Kolesár - nájde ti ho gúgl ...robí aj iné značky, ale u mňa bol pozrieť Boschku.

kkovacovak
3. jún 2021

@kosicanka27 my sme mali síce ešte v záruke ale normálne sme si našli podľa značky umývačky autorizovaný servis. Tam nás odkázali na konkrétnu firmu ktorá pre nich robí opravy. Tam sme zavolali pán prišiel asi o 2 dni, umývačku pozrel, povedal že on to neviem opraviť (tiež elektronika, tlačítka), zavolal sám od seba kolegovi, ten prišiel tiež skoro hneď, objednal novú elektriku a tá prišla do týždňa. A to bolo pred vianocami+zlá korona situácia.

kosicanka27
autor
3. jún 2021

@kkovacovak a môžem vedieť koľko vás o vyšlo. Inak Mame Whirlpool.

kkovacovak
3. jún 2021

@kosicanka27 píšem že my sme mali ešte v záruke. A odvíja sa to aj od značky takže ťažko povedať. My mame gorenje a nemali sme absolútne problém