Je tu niekto z obce Malá Ida pri Košiciach?

lyya
19. aug 2020

Akosa vam tam byva. Zvazujeme kupu nehnutelnosti. Zaujima nas zivot v tejto obci,vybavenost, cesta do Kosic s malymi detmi. Prejazdnost a" smyky "v zime... v dazdi cez tie zakruty....

lyya
autor
19. aug 2020

@lyya moznosti kam ist a byt v obci s nalymi detmi.ihriska atd. Obchody. Proste celkovy dojem 🙂

lenusik26
19. aug 2020

@lyya neporadim ale do KE vies ist aj cez Sacu,cize sa vyhnes zakrutam

pininka1
20. aug 2020

My byvame nedaleko, v Lorinciku a myslim ze ked jazdis normalne tak sa tie zakruty daju. A aj od Sace je ta cesta taka nafigu, len niesu take zakruty. Co viem, tak sa tam byva dobre

terezka1947
20. aug 2020

To je uplne v pohode cesta,ved tam mas 2 zakruty,par minut do KE.

lucka_ke
21. aug 2020

pamútám si z minulého roka veľký problém s rómami, neviem ako to nakoniec dopadlo
https://www.tvnoviny.sk/domace/1975906_v-malej-...

molkapolka
21. aug 2020

Byva mi tam rodina, chodime tam od detstva a uplne v pohode. Aj cesta, aj dedina. Nikdy sa na nic nestazovali, ani na romov a ja si ani nepamatam, ze by som nejakych stretavala. Co sa tyka detskych ihrisk atd tak necakajte ihrosko typu mestsky park. Su tam potraviny fresh, pekaren, pizzeria.

terezka1947
21. aug 2020

@lucka_ke
Ale to neboli romovia z malej idy. Tam nebyva,pokial viem tak.ziadny. Islo.o ZS,kde podla spadovej oblasti chodili desatrocia romovia z novacan a zacali starostke vadit. A novacany neviem.o tom,aby mali problemovych romov. Skor naopak.