Kiahne - Terasa

13. jún 2023

Ahojte mamicky, pocula som, ze v KE na Terase sa siria kiahne...uz su na Ipelskej a Hronskej. Neviete uz sa vyskytlo na Kezmarskej, Humenskej a Nesporovej?

pininka1
13. jún 2023

Vdade teraz su. Aj na Trebisovskej. Aj na KVP

beata_k
13. jún 2023

Skolka takuto vec rodicom neoznamuje? Ze sa vyskytli kiahne

evaachesa
14. jún 2023

Počula som že na koncerte Mira Jaroša na Aničke bolo min 1 dieťa infekčné, čo sa na druhý deň vyhádzalo, tak môže byť že to bude mať ešte dlhšie dozvuky keď tam nakazilo viaceré decká. Myslím že cca v tomto období to tak bolo aj pred rokom.

evaachesa
14. jún 2023

@beata_k nám to napríklad oznámili papierom na nástenke, ktorý zanikol medzi všetkými ostatnými, čiže nevšimli sme si ho a učiteľky nám vôbec nič nepovedali keď sme nosili dieťa...ani informácia emailom, nič...pritom iné blbosti nám posielajú mailom. Dozvedeli sme sa to až od rodičov po týždni. 😏

nicol21
14. jún 2023

Ahoj, my nie sme z terasy, syn chodi do skolky inde ale co som pocula su celkovo rozsirene
v Ke.Koluju po skolkach. A tiez ich syn chytil minuly mesiac. Tiez sme o tom vobec nevedeli, uz niekolko deti ich vraj v triede malo a nam nic nepovedali. Takze dostat moze, jemu este rano nic nebolo a vecer som spozorovala ako prve na hlavicke.

beata_k
14. jún 2023

@evaachesa U nas nic. Ani papier na nastenke.

evaachesa
14. jún 2023

@beata_k jemine tak tomu nerozumiem...čiže ani učiteľky nič pri preberaní dieťaťa nepovedali? Mne to prišlo také zámerné, len nechápem prečo by to robili. 🤔

beata_k
14. jún 2023

@evaachesa Vobec nic. Tiez neviem preco to tutlaju. Mozno v ich triede nie su alebo im to nik nenahlasil oficialne.

evaachesa
14. jún 2023

@beata_k fakt čudné

lily14
14. jún 2023

Aj staré mesto

molkapolka
14. jún 2023

Aj na juhu mame v skolkach kiahne, my sme dostali info od triednej ucitelky, do edupage aj na webe skolky je to. Mame pozorovat deti, u nas v triede mame kiahne od aprila uz 3x.

nikuska39
23. jan 2024

No ja som dostala kiahne teraz a bol to horor