Košice sever. Spoločnosť pri kočíkovaní

ncora
16. apr 2010

Ahojte hladame si kamosku alebo kamosa s dietatkom na spolocne kocikovanie,pokecanie....moj syncek ma 16mes 🙂
Byvam Ke sever pri TU.....ncora@azet.sk

aeouliana
27. sep 2010

@dianocka: precvicuje to cvicitelka. ma na to papiere. chodila som k nej aj plavat s Dankom a cvicila som tam aj so Saskou do 3 rokov. trva to pol hodku a deti je max. 7 v skupine.

ncora
autor
27. sep 2010

Ahojte poradite mi kde by som mohla skocit s malym nech je medzi detickami a nielen so mnou kedze tu nemame znamych s detmi..Dakujem za tipy...

ivkafu
27. sep 2010

@ncora 😉 tieto ja poznam z pocutia a toto som ti nasla, daj si kosicky kraj a najde ti materske centra v kosiciach 😀

aeouliana
27. sep 2010

@ncora: materske centra, podla toho kde byvas. 🙂

ivkafu
27. sep 2010

@ncora........"boze", 😀 sak ja som si az teraz vsimla ze som ti zabudla poslat linku http://www.materskecentra.sk/old/

dianocka
27. sep 2010

baby,ked tu pisete o materskych centrach,tak sa vas chcem opytat,ci by ste mali zaujem chodit aj do ineho centra,ktore je dalej od vasho sidliska,ak by tam bolo nieco zaujimavejsie ako v tom vasom materskom centre.

aeouliana
27. sep 2010

@dianocka: mne vyhovuje ak je to blizko bydliska. ak nemas denne k dispozicii auto, tak je mi pride, ze jednoduchsie zajst niekam blizsie peso ako sa trepat MHD. hlavne v zime. viem o com hovorim, lebo so Saskou som chodila cvicit a aj hrat sa na juh a potom na Popradsku a to bolo dost o drzku z Mieru. a to uz ani nebola v kociari. potom uz bola unavena a cesta domov cista katastrofa. takze ja isto iste budem nadalej chodit na Hviezdoslavku aj na cvicenie aj do herne 🙂

dianocka
27. sep 2010

@aeouliana dakujem 🙂

izira
27. sep 2010

@aeouliana Ahoj. Na tu Hviezdoslavku by som sa prisla pozriet. My sme chodili do stonozky a aj na terasu, ale oboje je daleko - prestahovali sme sa...ako sa ti a hviezdoslavke paci? Su tam aj mensie deticky? My sme este velmi drobunky, ale i tak by sme radi spolocnost - ked sa zacneme batolit 🙂 mozes mi este napisat kde presne to na hviezdoslavke je prosim? dakujem

aeouliana
28. sep 2010

@izira: jasne. je to rovno oproti sportovej hale. tam kde sidlia urady Stareho mesta. ak chces chodit s drobcom cvicit, prihlas sa radsej uz teraz. aj my zacneme chodit do herne ked bude blbe pocko. chodila som aj so Saskou, je to super vec. hlavne si deti zvykaju na ine deti a ludi.

ivkau
28. sep 2010

ahojte, konečne sa to tu rozprúdilo, človek tu nieje jeden den a už treba čítať 😀 to je super. Pozerám, že sa bavíte o centrách, tak sa pridam, mi by sme aj šli, len sme na to ešte malinký, aj ked ja chodim do jedneho MC haliganda, lebo sa tam cvičí aj aerobik, a celkom sa mi to tam popačieva, možno ked malá bude väčšia tak aj tam zabludime, ale je fakt, že je to od ruky. a uvidime ako zvládneme zimu.pozisťujem tiež MC to v okolí.

izira
28. sep 2010

@aeouliana ahoj. Nuz my sme vazne este malinky, tak snad az na buduci rok zacneme. Zatial budeme doma, mozno poriesim nejake navstevy s inymi mamickami, aby nam nebolo smutno 🙂
Od kolkych mesiacov je to cvicenie s chrustikmi? To len aby sme boli v obraze... Dakujem

izira
28. sep 2010

Otazocka do plena...je tu nejaka sikovna mamicka, ktora sije na sijacom stroji a vedela by mi pomoct? Mam Singer a strasne mi zatahuje spodnu nit a neviem v com je problem, mozno je len zle nastaveny.....:(((

aeouliana
28. sep 2010

@izira: cvicenie je od 3 mesiacov. je to super pre babatka aj pre mamky. 😀
@ivkau: ak si zo Severu, tak pre nas najblizssie je na Hviezdoslavovej (stara radnica) oproti sportovej hale. ale su aj ine samozrejme 😀

izira
28. sep 2010

@aeouliana Dakujem.. Tak az zacne zle pocasie budeme chodit cvicit..Tri mesiace budeme mat akurat teraz v oktobri 🙂

ivkafu
28. sep 2010

@aeouliana super ze si dala vediet 😉 o takom cviceni, aj ja by som rada chodila s malym, tiez budeme mat tri mesiaciky v oktobr, tak sa tesime...niesom s ke tak to tu velmi nepoznam 🙂

http://www.mcstonozka.sk/kurz-hrame-sa-zdravo.p...

aeouliana
28. sep 2010

@izira, @ivkafu: tam sa baby asi nestreteme, lebo nie sme rovnaka vekova skupina, ale v herni snad ano a pri kocikovani 😀. na cvicenie odporucam prihlasit sa uz teraz, lebo je tam dost natresk, aby Vas zaradili do skupiny.

ncora
autor
28. sep 2010

@izira Ahoj no snad by som ti vedela aj ja poradit ohladom toho stroja....tak skus mi poslat IT a popis co ti to tam blbne a skusim poradit.... 🙂

izira
29. sep 2010

@ncora Si vazne zlata.. 🙂 Mam ten problem, ze zakazdym, ked na nom sijem tak mi strasne zatahuje spodnu nit. Uplne sa mi spravia zospodu chuchvalce nitky. Zhora je steh vporiadku. Skusala som rozne nastavenia, ale nic... tak vazne neviem. Chcela by som velmi sit, len take bezne veci do domacnosti, nic vazne, ale pomaly to vzdavam....

ncora
autor
29. sep 2010

@izira Ahoj takze asi je problem v puzdre kde vkladas cievku so spodnou nitou....ak mas vyberatelne puzdro ... vyber ho a mal by tam byt pritlacny pliesok a nanom sruba tak ju skus utiahnut...poslala som aj foto lebo neviem ci to spravne popisem... 🙂

aeouliana
29. sep 2010

@ncora: jeminenky, si sikulka. ja som davno pradavno sila (ked som bola pubertacka)...uz ani nepamatam 😀

izira
29. sep 2010

@ncora Ok...vyskusam, si fakt zlata...uz som bola zufala, ze co s tym... ☹

ncora
autor
29. sep 2010

@aeouliana ..dakujem pekne...bola by hamba nevediet to kedze mam Odevnu priemyslovku a trochu praxe.... 😀

ncora
autor
29. sep 2010

@izira ,,no skus a daj vediet ci je to v tom....najlepsie zistis ze je to dost utiahnute tak ze das cievku do puzdra a chytis za nit (puzdro je zavesene )a nemala by sa ti odvijat ale drzat..iba pri jemnom trhnuti sa ti trochu odmota ale zastavi sa to.....a este si daj pozor nech je nit spravne prevlecena v puzdre.... 😉

ivkau
30. sep 2010

Ahojte Baby, neviem či už viete, že zajtra sa na hlavnej pred veľkou Aidou koná petícia proti znižovaniu RP!!!!!Bolo by super keby sa mohli pridať, začina to tam o 14.00!!!!!

ivkafu
30. sep 2010

@ivkau My odchadzame na vikend prec, ale ked stihnem, tak tam pred tym este pojdem a podporim 😉

ivkau
30. sep 2010

zlatučká, dik

aeouliana
1. okt 2010

@ivkau: ja mam doma Sasku s hnisavou anginou a ja ma mam tiez nejaku chripku alebo co, takze nehrozi.

ivkau
1. okt 2010

prajeme skore uzdravanie obom 🙂

aeouliana
3. okt 2010

@ivkau: dakujem. uz je chory aj Danko. pradny zaver septembra 😒