Kraniálna remodelačná ortéza - Košice

ivkaamiska
29. aug 2022

Ahojte, je tu nejaka mamicka, ktora nedavmo vybavovala drobcovi tuto ortezu?
viete mi odporucit ortopedov a neurologov v Ke, kde sa necaka na vysetrenie 2 mesiace a hlavne ktory nebudu mat problem odporucit nas na vyrobu ortezy?
Mame 3,5 mesiaca.. ide o to, ze nas malicky prespi celu noc, sam si stale hlavku kladie na stred... Je nemozne ho polohovat, tym padom ma vzadu hlavku splostenu uz poriadne a do jednej strany mu zacina byt asymetricka... Chcem sa na najbliszej poradni u vseobecnej Dr. vypytat na vysetrenia...

anulik12
29. aug 2022

Asi mas na mysli plagio helmicku.moj syn ju nosil.Tiez preferoval jednu stanu,ked spinkal.som z vychodu a chodili sme az do Martina.neviem o tom,aby KE bola taka klinika.

anulik12
29. aug 2022

Skus si pozriet na nete orto-protetika Martin.Maju uzasny pristup.oni urobia malej aj neurologicke vysetrenie a teda rozhodnu ci je prilbicka potrebna.ale ak je zlezana hlavicka,tak prilbicku daju.termin prvej navstevy sme dostali asi do 3tyzdnov.Na prilbicku sme cakali 2tyzdne.Od pediatricky potrebujes vymenny listok.Prilbicky mas na vyber 2.jednu preplaca poistovna a ak by ste chceli "lepsiu" tu si hradite samy.ucel splnia obidve.Ak vam Martin nieje daleko,tak odporucam 😉