Kvetinárstvo na svadobnú kyticu - Košice

jarkap1
9. okt 2021

Poradte prosim kvetinarstvo v KE, kde by urobili peknu svadobnu kyticku, ale nie s 200% prirazkou kvoli slovu svadobna🤦‍♀️
Svadba je na urade a obed, nic honosne, tak nechcem vysolit 100 eur a viac.
Dakujem😊

h2
9. okt 2021

@jarkap1 Ahoj, s kvetinárstvom Ti neporadím, ale ak slovo "svadobná" spôsobuje prirážku, tak ho nepouži. Povedz, že chceš proste kyticu a čo do nej chceš. Ináč, ja keď kupujem kvety, tak sa ma kvetinárka väčšinou pýta, do akej sumy chcem a podľa toho potom vyberáme.

jarkap1
autor
9. okt 2021

@h2 vzdy sa pytaju na aku prilezitost.

nelca84
9. okt 2021

@jarkap1 presne ako pise h2, naco ju oznacovat ako svadobnu. Povedz len ake chces kvety a hotovo. Ja som chcela biele frezie a medzi ne 3 cervene ruze. Stala ma 35e. Tiez sme sa brali len pri svedkoch a potom vecera.

pininka1
9. okt 2021

@jarkap1 nepytaju sa vzdy, mna sa len pytaju do akej sumy.

denisadeny
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patriciaem
9. okt 2021

@jarkap1 v Šaci na námestí je super kvetinárstvo. Kytica a pierko pre manžela stálo 70€, no boli neskutočne krásne 🙂 pre babku som tam za 20€ dala robiť kyticu na narodeniny z gladiol a mala som problém ju vopchať do auta 😅

babovka2321
9. okt 2021

Neviem, na akom urade, ale ja som sa vydavala na radnici a tam je hned kvetinarstvo, tak som si kyticu vyzdvihla pred obradom, aspon mi v tom teple nezvadla 😁 i ked mi je jasne, ze s teplom uz teraz problem nebude

dmk_1
9. okt 2021

@jarkap1 pri jumbe kvetinarstvo, robili mi "lubeznu" kyticu

jarkap1
autor
9. okt 2021

@patriciaem mohla by si prosim poslat foto do spravy tej kytice? 😊 Ja nieco bielo ruzove jemne by som chcela.

patriciaem
9. okt 2021

@jarkap1 jasne nájdem foto a pošlem 🙂

sandra19901990
9. okt 2021

Na mieri, Komenského, Kvetinarstvo Kika, svadobná ma stala v r 2018 do ca 40€

slavka034
9. okt 2021

@sandra19901990 no ale čas pokrocil o 3 roky, a 300% marzu..
To jak ja napíšem, vydávala som sa v '96 kytica má stále 3500 Skk.

anitka44
9. okt 2021

@jarkap1 vedľa oc cottbus je taka malicka drevena búdka (RoSeMaria kvetinárstvo) a v nej veľmi šikovná mladá baba...kamoške dodávala komplet kvetinovú výzdobu a oproti iným kvetinárstvam mala aj bezkonkurenčnú cenu,keď dávala robiť cenové ponuky asi u 5 ďalších..takéto kyticky nám urobila napr pre učiteľky na začiatku sk.roka a vyšla ma 7€...

jarkap1
autor
9. okt 2021

@anitka44 na ktorom sidlisku prosim? Lebo cottbus volame aj nase potraviny na kvp😊

anitka44
9. okt 2021

@jarkap1 na poziarnickej 🙂

anitka44
9. okt 2021

@jarkap1 keď dáš do Google maps RoSeMaria kvety,nájde, to uz je Jantárová ako pozeram😁

nafka0483
9. okt 2021

@jarkap1 Kvetinarstvo (kvetinovy servis) oproti hotelu Centrum. Ziadna prirazka za slovo "svadobna" 🙂
A inak staci povedat napr.: pre mladu zenu na narodeniny, pacia sa jej male okruhle na styl svadobnej, tak nieco v takom style.

jarkap1
autor
9. okt 2021

@nafka0483 jeej to je dobry napad😇
Ja len preto som opatrna lebo davam sit saty uplne jednoduche kedze som v 5mesiaci a jedna krajcirka 300 eur a druha 800 eur. Tak uz vazim slova😂
Musim pohladat to kvetinarstvo, oproti hotelu cez cestu je aupark, tam po boku je pns stanok. No musim to ist obzriet.

nafka0483
9. okt 2021

@jarkap1 Nie Aupark, ale ta strana ako je zastavka elektricky - smer juzna trieda. Na rohu je lekaren.

jarkap1
autor
9. okt 2021

@nafka0483 jaaj jasne, uz viem kde. Dakujem😇

sandra19901990
9. okt 2021

@slavka034 Ano, preto som nechcela pisat len cenu ale aj rok výroby 🙂 aj po svadbe som tam chodila na kytice a stale mi urobili peknú a cenovo výhodnú kyticu.
Dnes som v inom kvetinárstve kúpila 3 ruže trosku zeleného pomedzi a takmer 17€. Nešlo o cenu, ale o ten výsledok, ze sa mi to až tak nepáčilo. Ale bola som zúfalá, tak som to vzala. S tou kikou som bola stale spokojná 🙂

tinusicka
13. okt 2021

@jarkap1 Ahoj, mne robili kyticu v Ginke ale bohužial nebola kvalitná tá kytica (r. 2019), v piatok, den pred svadbou som tu kyticu nezobrala a bezala som hore do kvetinárstva do Carrefour a tam mi urobili prenádhernu kyticu za 35 eur

jarkap1
autor
13. okt 2021

@tinusicka fuha, dakujem za postreh. To ozaj skvela cena v carrefoure, az som v soku, 😊

aleshka_supermama
13. okt 2021

@jarkap1 určite aj v KE máte tržnicu skús sa tam spýtať na kyticu, podľa mňa všade v kvetinárstvach sú drahšie kvety ako na tržnici. Ja v BA kupujem kvety výlučne na tržnici. Moja sestra keď sa vydávala tiež bola v kvetinárstve chcela obyčajne biele rúže ze 70e zobrala som ju na Miletičku za 35e mala krásnu kyticu z bielych ruží.

jaskolka
13. okt 2021

Napríklad skus povedať, že gratulacnu, ale chceš aby bola okrúhla, z bielych gerber.Alebo do akej sumy.

nafka0483
13. okt 2021

@jarkap1 To kvetinarstvo uz zatvorili a chystaju tam nove - neviem ci uz je to nove aj otvornee, dlhsie som tam nebola.

Ale inak ma @aleshka_supermama pravdu s trhom. Skoc v sobotu na Dominikanske namestie - je tam viac zine co predavaju kytice, aj vyrabaju priamo na mieste - dones obrazky co by sa ti pacilo a skus a s nimi dohodnut. My kupujeme na gratulacie tam a za "smiesne" ceny v porovnani s kvetinarstvami.

bobulka109
13. okt 2021

garomi

tinusicka
13. okt 2021

@jarkap1 aj my sme boli v šoku 🙂 a fakt zachranili nás v poslednej chvílke, akoze ja nehovorím ze v Ginke ti nespravia krásnu kyticu ale moj vyzeraj strasne. Mala som tam ruže (kremove) ale boli "chytené" do čierna lebo bohužial také kvety im došli. Ale mali mi zavolať ze xy prepáčte ale tieto ruže nie sú pekné atd.
Keby sme po tú kyticu neprisli v piatok ale by som poslala po to manzela alebo niekoho z rodiny v sobotu by ma asi porazilo.
https://mojasvadba.zoznam.sk/blog/kikusikb/albu...

nafka0483
13. okt 2021

@tinusicka Ja som si dala kyticu nacenit v roznych kvetinarstvach - ukazalo som obrazok ze aku chcem a kolko by to vyslo - v Ginke 120 eur len kytica.
V Kvetinovom servise nejaka 100vka ale zahrnalo to uz kyticu, pierko, naramok pre svedkynu, pierko pre svedka, pierko pre svadobnych otcov (cize 2ks) a 2ks kytic pre svadobne mamy.
A pristup, komunikacia - neporovnatelne. v Kvetinovom servise velmi mila pani, ja som zacala presne tak nenapadne, ze mam tu na obrazku kyticu a chcela by som vediet kolko by asi stala a pani mi rovno hovori, ze vidim ze svadobna, chcete asi pre seba, len nechcete povedat slovo svadobna, ze bude hned prirazka, vsak? Nebojte sa, ja vam nacenim normalne ;) tak mi odlahlo a rovno som jej hovorila, ze aj pierka, naramok, atd a dala sumu okolo 100vky za vsetko. Ale bolo to uz 4 roky dozadu, teraz by ta 100vka asi nebola realna, ale stale v porovnani s Ginkou ovela lacnejsia.