Lacné kvetinárstvo v Košiciach

naduska007
22. apr 2022

Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť, kde v KE sa nachádza lacnejšie kvetinarstvo? Potrebujeme kvety na prvé sväté prijímanie, na výzdobu kostola a kytice pre farára, katechetku...

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
23. apr 2022

@tomi97 Co prispevok v akejkolvek diskusii, to perla... Tomi, spamataj sa a radsej nekomentuj.

@naduska007 Odporucam Kvetinovy servis.

naduska007
autor
23. apr 2022

@tomi97 ale, no! To až tak... Nedá sa hádzať všetkých farárov do jedného mecha...

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anitka44
23. apr 2022

@naduska007 kvetinárstvo RoseMaria na Jantarovej 🙂 kamoška dávala nacenit kvetinovú výzdobu na svadbu,ma bezkonkurenčné ceny a neskutočne krásnu prácu 🙂

adkoalauri
23. apr 2022

@tomi97 že si s vyhláseniami 100 rokov za opicami, to mne nevadí, tvojej matke by malo..jedno si však zapamätaj: je škoda každej jednej facky, ktorá nedoletela správny čas na správne miesto...

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
24. apr 2022

@tomi97 Diskusia je o inom - o kvetinarstve, nie o fararoch, tak odpal!

martul
24. apr 2022

@tomi97 primitívny chudák.

martul
24. apr 2022

@tomi97 taký sprostý komentár a úplne odveci. Čítať s porozumením ťa učili ty odpad?!

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
24. apr 2022

@tomi97 no lebo ty sa tu vyjadruješ veľmi slušne, že? Keď už tak skús aj vecnú debatu, zatiaľ sme sa od teba dočítali len spŕšku urážok a nadávok. Ale na to sa ty nezmozes.
Ale k veci: kvôli zlyhaniam niektorých si odsúdil celú cirkev. Ok tak potom kvôli pár moslimským fanatikom je zlý celý moslimský svet?! Evanjelici, budhisti aj všetky ostatné viery treba tiež plošne zničiť?!
Medzi atetistami sú tiež vrahovia, zlodeji, pedofili, tak teraz budeme nenávidieť celé ľudstvo? Tak potom buď spravodlivý a tak ako tu kydáš na cirkev rob tak so všetkými ,,vierovyznaniami.

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika0204
24. apr 2022

@naduska007 mozed skusit aj kvetinarstvo pri voze v Cani oni maju krasnu vyzdobu a pokial viem vyhodne ceny❤️Pozri fb

martul
24. apr 2022

@tomi97 opakujem ešte raz ,,len" katolícka cirkev robí chyby?! Vlastne podľa teba všetci v nej prečo ,,len" katolícku cirkev odcudzujes. Koľko ateistov je v base odsúdených za zverstvá a takisto ľudia iných náboženstiev?! Tí sú podľa teba ok?!
Krádeže, vraždy, korupcia, pedofília sa deje všade na svete v každej farbe pleti a náboženstva.

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barrilla
26. apr 2022

@nika0204 potvrdzujem. V Čani pri voze, veľmi krásne kytice, výborné ceny. Ja som mala odtiaľ svadobnú, a aj na darovanie na veľké výročia, na výzdoby atď