Mudr. Timkova

kava1812
12. dec 2023

Zdravim,
Mate niekto skusenost s touto pani doktorkou ?
Ma ambulanciu pre deti a dorast pri Detskej fakultnej nemocnici.
Vdaka vopred

mirkab1804
12. dec 2023

@kava1812 my sme u nej boli pred dvomi tyzdnami, zastupovala nasu detsku lekarku, je to mladucka lekarka. Bola velmi mila, pomohla nam, deti poriadne pozrela, poradila nam, co bolo treba. Aj sestricka je velmi zlata a ochotna, s detmi to vedia obe 🙂 mali sme pozitivnu skusenost. ambulanciu maju priamo v DFN na prizemi, ale nie na tej chodbe, kde su ostatni pediatri, ale na chodbe oproti.

mirkab1804
12. dec 2023

@kava1812 inak je to nova ambulancia, cize beru novych pacientov bez problemov, staci zavolat, sestricka bola ochotna aj po telefone 🙂

kava1812
autor
12. dec 2023

@mirkab1804 dakujem krasne. Stahujeme sa z Ba do Ke, mam dve dcery a dnes som mala maraton obvolavania pediatrov kto nas vezme 😁 a ano, sestricka bola velmi mila v telefone, zbehnem k nim po ziadanku buduci tyzden ;)

margaretka_81
17. dec 2023

@kava1812 Mladá pani doktorka je milá zlatá a veľmi ochotná. Deti riadne vyšetrila a nastavila liečbu, ktorá skutočne pomohla. Tiež nám dala cenné rady. Som s ňou veľmi spokojná a ani by som nepremýšľala nad inou. Má novú ambulanciu, takže predpokladám, že isto prijíma nových pacientov. Vrelo jej ambulanciu odporúčam 😊

kava1812
autor
17. dec 2023

@margaretka_81 dakujem krasne za koment a odporucanie 🙂