Najlacnejší taxík v Košiciach. Čakať alebo zavolať?
Ahojte. Aky taxik je najlacnejsi v Košiciach v ramci mesta? Idem zo stanice. Mam zobrat cakajuci taxik alebo si radsej zavolat. Kolko stoji taxik?
@anonym_autor nikdy nikde neberte cakajuci taxik. Tie su uplne najdrahsie. Vzdy si zavolajte na ich dispecing - aj ked vam pridelia pred vami cakajuci taxik, stale to je za menej ako by ste si ho vzali bez telefonatu. Alebo ako pise patrike - Bolt mava vacsinou najlepsie ceny.
@anonym_autor po kosiciach velmi nechodim max 3-4 jkat rocne ale. vzdy bolt. Mam apju v telefone u nas ju nevyuzijem no v Kosiciach stale. Najma smer lettisko a spat
Ok, kolko vopred v appke poziadat o taxik?
brali sme bolt
v bolte v apke musíš byť na mieste odkiaľ chceš odísť - a tam ti ukáže kedy príde auto…
dá sa aj dopredu - ale to tiež býva drahšie (aspoň mne plánované jazdy ponúkalo vždy drahšie…)
Bolt. Jednoznačne. Z letiska do centra taxikom som platila 25e. Na spiatočnú cestu som brala Bolt a tá istá "atrakcia" menej ako 10e
Bolt. Jednoznačne. Z letiska do centra taxikom som platila 25e. Na spiatočnú cestu som brala Bolt a tá istá "atrakcia" menej ako 10e
@simonkazga ja minuly rok necele 6eura
Ďakujem všetkým. Isli sme boltom a necele 3 e.

Najdrahsi mas vzdy bez predbeznej objednavky priamo ma mieste. Najlacnejsie su Bolt, vyklikas cez apku.