Nová nemocnica Košice - pôrod

katarina1191
1. dec 2023

Ahojte, prosím vaše skusenosti s porodom v novej nemocnici? Väčsinu duskusii co som našla uz boli stare, a preto sa pýtam na nejake aktualnejšie, dakujem. 🙂

ivangeline
2. dec 2023

4x som rodila. Ok. Chces pozitiva ci negativa? :D

daniella08
2. dec 2023

@katarina1191 o mňa sa bez úplatku a bez známostí postarali ako o kráľovnú. Dr Toth a celý personál úplne Top.

banalu
2. dec 2023

Pridaj sa na fb sem a daj si do vyhladavaca porodnice.
Osobne by som sla do starej lubovne, do novej len ak ma babo problemy.

hrvn
2. dec 2023

@banalu ale nikdy nevieš čo sa môže stať... Kolegyňa mala bezproblémové tehotenstvo, bábo v poriadku... Rodila v Ľubovni... Nastali komplikácie, robili cisársky.. Ona dostala sepsu a bábätko skončilo v Prešove na Jiske, ju previezli do KE... Za mňa nová nemocnica.. Keď by sa nedajbože pri pôrode niečo stalo, majú výborné novorodenecke a hlavne matka je neďaleko...

banalu
2. dec 2023

@hrvn mne sa tiez zvrtol porod v poslednych 10tich minutach, takze viem ako sa vsetko moze zmenit... kazdopadne do novej by som nesla len preto "co ak sa nieco stane", ked natrafis na "dobru smenu" tak to moze dopadnut kadejako aj tam.

hrvn
2. dec 2023

@banalu všade to môže dopadnúť kadejako... Ja som bola v novej, vybrala som si, že tam budem rodiť a skončilo to akútnou sekciou, asi som si ju privolala 😄 ale ja som chcela od začiatku sekciu, len lekári jej neboli naklonení.. Že to bude prirodzene a to som ja zase nechcela.... A nakoniec mi museli aj transfuziu krvi dať...

katarina1191
autor
2. dec 2023

@ivangeline aj aj poprosim 😄

katarina1191
autor
2. dec 2023

@banalu dakujem pozriem to 🙂 hrozi mi predcasny takze urcite tu v kosiciach

banalu
2. dec 2023

@katarina1191 no ked hrozi predcasny tak nie je o com.

katarina1191
autor
2. dec 2023

@banalu ale ja sa nerozhodujem, ze kde, ja len chcem skusenosti ci to tam bolo fajn a tak. :D
@banalu

ivangeline
2. dec 2023

Negatíva napíšem..prostredie nie je vabne, vsetko starsie a novy náter nepomôže. Nie každá sestrička je príjemná a chape, ze rodí 1rodička. Inc s doktormi dobré skusenosti. Super je, ked je to rychle, alebo mas doprovod. 🙂 Strva bieda. XD

katarina1191
autor
2. dec 2023

@ivangeline dakujem 🙂

banalu
2. dec 2023

@katarina1191 jaj, tak. Pardon, to som zle pochopila potom 😆 tak to ti len poradim, aby si sa obrnila a bola silna.

bu1bu
2. dec 2023

Mam za sebou 2 porody, 2. v Novej nemocnici, za mna uzasny personal, lekari aj sestricky su super, ak by som nahodou niekedy isla este rodit, jedine tam. Pristredie onicom, ale za to nemoze personal ale nasa politicka garnituda…

katarina1191
autor
2. dec 2023

@banalu myslim ze to je ku porodu potrebne, nech rodim hocikde 😂

katarina1191
autor
2. dec 2023

@bu1bu tak, tak 🙂 o prostredie mi az tak nejde, dakujem 🙂

pattyinka
3. dec 2023

@katarina1191 ja mám teraz synčeka na neonatológii v KE, narodený 30gt ja som bola 31+3...a o par dní ide domov....vypipľali ho na 2kg a nemá iné problémy....odporúčam Novú v Košiciach pre bábo a na seba a svoj komfort nepozerať .... na jis sú všetci úžasní aj keď každý z nás môže mať aj zlý deň....pokojne sa ma pýtaj

majka176
3. dec 2023

Ahoj, ak ti hrozí predčasný, odporúčam, keby sa čokoľvek stalo, o dieťatko sa dobre postarajú, majú novorodeneckú jisku. Rodila som tam pred 3 rokmi, tiež mi hrozil predčasný, našťastie sme to potiahli do 38. TT. Celý pôrod prebiehal v pohode, aj personál, či starostlivosť bola super.

anastazia93
6. dec 2023

Aj ja som tam bola 2krat, mala som cisárske. Doktori super, sestričky tiež aj na rizikovom aj na 600nedeli,
Za mňa večne zlá skúsenosť so sestrickou z novorodeneckého, vždy ide o tú 1, ostatné sú ok. Ale už som sa na ňu psychicky pripravila 😄

evka252
6. dec 2023

@katarina1191 teraz tu ležím 😊

l_u_c_k_a111
7. dec 2023

@katarina1191 rodila som v novej 11/2022 a vybrala som si ju pre neonatologiu ako uprimne keby mam rodit zas tak asi by som uz velmi zvazila ci tam pojdem … nemala som nikoho zazmluvneneho a bolo to vidiet kedze som mala cholestazu tak som mala cisarsky a hepatalky mi neklesali hned po porode takze si ma tam nechali okrem toho ze mi chodili vraviet ze moj syn moze ist domov ale ja nie ( neskutocne ma to deptalo ) nikto o mna ani nezakopol ked som sa pytala kedy ma uz pustia ze mi je dobre tak odpoved stale bola vydrzte ale nikto mi ani raz neprisiel povedat ze proste vysledky z krvi neklesaju ako by si oni predstavovali bola som tam 8 dni a bola som cela happy ze som isla prec nadstandard bol stale plny takze som mala 2 spolubyvajuce bola som hned vedla izby nasich spoluobcanov ani mi nik nepovedal ze mame zamknute wc cize som chodila na wc pre tie tmavsie az po 2 dnoch som sa to dozvedela a cudovala som sa preco je taky bordel na wcku 😂 jedlo sa dalo jest ale vacsinou uz bolo studene takze nic moc neviem proste ked idem okolo novej nemocnice az ma strasie 😂😂 nehovorim neobatologovia su super ale proste to prostredie a niektore sestricky su otras nehovoriac o tom ze som sa doprosovala toho aby mi konecne povedali kedy idem domov a co mi je 🤔

katarina1191
autor
8. dec 2023

@evka252 a ako je? Pristup skor myslim personalu 🙂

katarina1191
autor
8. dec 2023

@l_u_c_k_a111 ach, tak to je mi luto ze mate takuto skusenost

evka252
8. dec 2023

@katarina1191 som tu od pondelka a nestretla som sa este s niekym protivnym. 🙂 Zajednanu som mala doktorku Rošakovu. Opat spokojnosť. Vie co robí. A ešte keď vychytate potom vlastnú izbu budete spokojná ako ja. 🙂

katarina1191
autor
9. dec 2023

@evka252 aj ja by som si chcela zazmluvnit pani doktorku rosakovu, a budem sa modlit ze by som vychytala samostatnu izbu tiez 😅🙏🏻 dakujem 🙂

evka252
11. dec 2023

@katarina1191 držím palce 😊