Obchod s detským oblečením

22. máj 2023

Poradte obchod s detskym oblecenim v ke, bol na kvp Kamiland ale vraj ho zavreli
Slebo kde kupim ciapocky od Rada,?

pinkgirl
22. máj 2023

Značku Rada kúpiš v kiosku s čiapkami v uličke pred lekárňou dr.max v OC Optima, podobný stánok býval aj vo veľkom Tescu (neviem či tam ešte je, lebo som tam 2r nebola).
Pekné detské oblečenie nájdeš v babyceremony v AU, na Mäsiarskej oproti Uršulínskemu kostolu a potom v bežných reťazcoch v OC.

autor
22. máj 2023

@pinkgirl dakujem za tip, skocim do toho kiosku, podobny kiosk je aj v galerii ale neviem ci maju ciapocky Rada, viem ze v baby ceremony ale stacia mi aj take klasicke obchody ako bol ten Kamiland, mali tam aj slovenske znacky oblecenia, potrebovala by som aj nejake detske pyzamka na leto a polobody s kratkym rukavom a nemam velmi cas chodit do hmka,c&a a pod.tak som to chcela vsetko kupit v jednom obchode 🤷🏻‍♀️

pinkgirl
22. máj 2023

tak tie pyžamá a body pozri v Tescu - pomer cena kvalita ich značky F&F je fajn.

autor
22. máj 2023

@pinkgirl ano asi skocim do tesca f&f veci mame a bola som spokojna vdaka pekny den 🌸

jarulka88
22. máj 2023

Rada ciapocky predava aj pani v amlom obchodiku na prizemi v Dargove. Alebo catena.sk a daju sa vyzdvihnut/vratit na ich sklade v KE zadarmo

6myska
22. máj 2023

Kamiland je otvoreny do konca maja, otazne je, ake maju este zasoby. My kupujeme Rada ciapky na vyssie spominanej stranke catena.sk s osobnym odberom. Asi vsetci, co Radu predavaju, nakupuju tu.