Odporučte dobrého trestného právnika v Košiciach
Včera o 09:13
Prosím o meno dobrého právnika ,advokáta .Veľké dik...Kosice ale aj inde
anonym_8facc4
•
Včera o 11:17@melanta
@barrilla vinný musí počítať s tým, že ani dobrý advokát ho nezachráni, ak raz vinným je a sú na to aj dôkazy.
@melanta to predsa vôbec s tým nesúvisí. Nepočula si ako to Romža " pokakal" s Paškom? Keď nie si košičanka od fachu, asi ťažko. Ale. Autorka, skús Puchallu.

Sergej Romza.