Ortopéd - Košice

28. mar 2022

Ahojte, viete mi prosím poradiť ortopéda v Košiciach, ktorý sa naozaj bude zaujímať o pacienta? Mám nadváhu, a samozrejme,že to nerobí dobre telu.
Cvičím, ale aj pri bežnom živote,chôdzi mi veľmi praskajú kolená, je to nepríjemné a dosť ma to obmedzuje v športovom živote.
Ďakujem za rady🥰

macikovaiveta
28. mar 2022

MUDr.Totkovič Roman Košice- Šaca 👍

kakakina
28. mar 2022

Dr. Staško velmi pozitívna skúsenosť. Chodievam k nemu až z Kežmarku

jplesova
28. mar 2022

MUDr. Róbert Švihla. Nadmieru spokojná.

lenkav9
5. apr 2022

S praskajucim kolenom idem k dr svihlovi, nedavno som sa objednala, citala som chvalu na neho

autor
5. apr 2022

@lenkav9 dakujem, viete mi potom napisat co vam poradil?
Mate aj vymenny?

lenkav9
5. apr 2022

Ano mam vymenny od obvodnej a objednala som sa asi pred tyzdnom a idem az v maji tolko maju dopredu.mozem napisat

autor
5. apr 2022

@lenkav9 ďakujem,a držím palce ❤️

h3llka
24. júl 2023

@lenkav9 ako ste dopadli? Hľadám druhého ortopéda na konzultáciu, tiež vŕzganie v kolene

autor
24. júl 2023

@h3llka mne zistili,ze chrupavku v kolene nemám, injekcia na pozastavanieiznutia tej co tam je minimum som absolvovala. Rehabka mam zasebou,ktore mi podla mna nepomohli. Tak uvidim, momentalne som tehotna tak to budem riesit opat az po porode
Vam držím palce,nech pomozu♥️
A teda bola.som u dr. Štegenu na Jazere

lenkav9
25. júl 2023

@h3llka bola som uz asi 3 x u neho, pichali sme eo kolena kolagen, chvilu sa zlepsilo, dal mi chondrosufl brat, bandaz na koleno. Ale povedal ze ked poviem ze uz nevydrzim tak ideme operacne. Ja uz aj chcem, termin k nemu mam niekedy 19.9 myslim az

h3llka
25. júl 2023

Ďakujem za reakciu, ja ešte v jednom kolene mám chrupavku ale už zmäknútu , tiež len do kolena hyalurónová inj a potom kolagén, na operáciu to nemám, rehab ani nespomenul. Prajem veľa zdravia a zatiaľ aspoň šetriť kolená, neklakat a nerobiť prudké pohyby ♥️

h3llka
25. júl 2023

@lenkav9 držím palce, operácia je už riadny zásah, dúfam že pomôže

lenkav9
26. júl 2023

@h3llka praveze povedal ze nevyhneme sa tomu niekedy v buducnosti tak mozno lepsie skor ako neskor. Mam 34

autor
14. apr 2024

@lenkav9 ahoj, ako sa ti dari s kolenom? Riesis operaciu?

h3llka
15. apr 2024

Ahoj , nie moje ešte nie je na operáciu, raz trochu lepšie raz horšie, vrzga stále, mala som 5 kolagénove inj a 1 hyalurónovú a idem ďalej a ty? Ako sa darí?

autor
15. apr 2024

@h3llka no ja som dostala na zastavenie straty chrupavky, ale potom tehotenstvo, teraz kojenie a nikto nic nechce pichat a ja ledva chodim. Hladam. Nového ortopeda v ke😬

lenkav9
15. apr 2024

Ahoj ano 1.7 mam termin v saci

autor
15. apr 2024

@lenkav9 a chodis s kd. SVIHLOVI? Si spokojna? Riesil aj ine moznosti?

lenkav9
15. apr 2024

Ano k Svihlovi a on mi povedal ze mozme davat ten kolagen injekcne dokym poviem ze uz nechcem a ja uz nechcem takze ideme operovat

autor
15. apr 2024

@lenkav9 zmiem sa spytat tie i jekcie nepomahali na bolest? Ak sa smiem spytat kolko mas rokov? Mne dr.tvrdi ze mladych operuju len uv nevyhnutnych pripadoch. Ale teda planujem menit lekara krory by mi vedel pomoct

lenkav9
15. apr 2024

Mala som asi 5 injekcii ktore pomohli tak na 3 mesiace. A este beriem condrosulf. On mi to povedal ze ak tie injekcie zaberaju len docasne tak nema vyznam to davat donekonecna dookola. Mam 34 onedlho 35. A preco by mladych neoperovali? Ak trpi koleno, neskor trpi aj bedrovy klb.mna uz boli teraz. Je to tym ze ked ma boli koleno tak ho setrim a tym sa viac zatazuje bedro. Takze treba to riesit. Tiez som nemala cas popri detoch ale to uz je otazka niekolkych rokov co ma boli. Mozno aj 4-5

autor
15. apr 2024

@lenkav9 dakujem, urcite sa k nemu objednam. Dakujem za skusenost, verim ze mi pomoze 🙂