Plávanie pre bábätká - Košice

26. okt 2021

Ahojte , viete mi poradiť ,kde je najlepšie prostredie na plávanie pre bábätká (4m),aká je najlepšia “plavacia škôlka”,kurz plávania samozrejme aby tam mohol byť aj rodič.Som z Košíc
Ďakujem pekne.

katulienocka999
26. okt 2021

My sme chodili do aquakids hore na bankov a boli sme veľmi spokojni a aj maly bol 😁 ale teraz maju tuším kvôli korone zase stopku 😕

adka_272
26. okt 2021

Skúste lavanda v krásnej. Zatiaľ fungujú aj napriek korone. My tam chodime už asi pol roka a sme veľmi spokojní

sandra19901990
26. okt 2021

My sme chodili na bankov… bolo to velmi uponáhľané. Veľa rodičov sa tam striedalo. Ak mozem odporúčať začať na jar/leto. My sme chodili v zime a casto sme kvoli tomu prechladli. Plus odporúčam pre maminu tampón do vody. Ja som tam chytla nejakú lakocinku a bolo to neskutočne ťažké sa toho zbaviť (bezpriznakove, prišli sme na to náhodou). Ale to je riziko všade, kde nie je chlórovana voda. S dalšími deťmi to ozeliem 🙂

diaalex
26. okt 2021

Chodíme do AquaLentilka, ale neviem či náhodou už nekončí s plávaním a nepredáva dom

janage
27. okt 2021

Malá Ida pozri zralociky plavecké jaslicky
https://zralocik.sk/vsetko-co-potrebujes-vediet/

phiby83
28. okt 2021

@diaalex určite nie stále funguje my tam chodíme 2,5 roka

diaalex
28. okt 2021

@phiby83 ale áno, už sme dostali info, že koncom novembra končí s plávaním, lebo predáva dom 😞

kk131
9. jún 2022

Maximálne NEODPORÚČAM AQUAKIDS. Chodila som tam s dcérkou, síce boli kurzy fajn, no prístup pani Rozmušovej bol o môj bože.. Zaplatila som si celý kurz, na ktorom som sa žial zo zdravotných dôvodov nemohla zúčastniť. Absolútne mi nevyhoveli a celých 100 eur si nechali, napriek mojej prosbe o vrátenie.
Keď sa v budúcnosti zúčastním plávaní, určite pôjdem ku konkurencii!

kk131
9. jún 2022

Nehovoriac o tom že to bolo cele preplnené. Chodili sme na bankov. Šatne boli extrémne malé, pomaly ani s vajíčkom neprejdes. Kým sme plávali, už boli nastupene ďalšie mamičky s deťmi. Za mňa aquakids SKLAMANIE! Pri iných plávaniach deti používali rôzne pomôcky, tu deťom nedali nič. NEODPORÚČAM

sandra19901990
10. jún 2022

@kk131 súhlas, velmi zlá organizácia… perla bola ze sme tam s manželom chytili nieco vo vode a pol roka sme sa obaja liečili, aby sme mohli počať ďalšie bábätko. Málokto sa tam pred kupanim osprchoval.

bozenka67
31. dec 2022

Zdravím mamičky, chcela by som nadviazat na diskusiu vyššie a informovať sa, aké máte najnovšie skúsenosti s baby plávaním v Košiciach? My sme začali navštevovať Baby klub Bocianik u pani Petričkovej, ale cenovo ide od januára výrazne hore, preto by som si rada dala poradiť. Možno niektorá z vas vie aj porovnať viaceré miesta v Košiciach.

slniecko5
31. dec 2022

@bozenka67 prosím napíšeš mi ceny od januára? Chcem s dcérkou chodiť. Kde presne to je?

bozenka67
31. dec 2022

@slniecko5 ja som si to nasla na fb ako Bocianik - babyklub, pani co to vedie, organizuje plávanie na Bankove a na KVP v centre Pauzicka organizuje aj rôzne cvičenia pre malé detičky a seminare pre rodičov. Myslím, že tam na fb som si pred rokom nasla kontakt a požiadala o prijatie do skupiny. Mam skúsenost iba s plávaním u nej. Od januára je však nútená zvýšiť ceny kurzu o 1 tretinu kvôli zvýšeným energiam a nákladom v hoteli Bankov, za 10 vstupov sa budem platit 220 eur(. Platila som doteraz 160 🤷‍♀️. Je to veľký rozdiel. Preto ma zaujíma, kde chodia aj iné mamičky a ci vedia porovnať kvalitu kurzov, ak ich niektoré absolvovali na viacerých miestach.

bozenka67
31. dec 2022

@kk131 ahoj, chcem sa spýtať na ten aquakids, lebo uvažujem o zmene. Chodíme zatiaľ do Bocianika, tiež plavame v Bankove, ale vzhľadom na nové ceny, uvažujem, ze pôjdem inde. Zaujalo ma, že si písala, že žiadne pomôcky deti nedostávali. S akým starých dieťatkom ste prosím ku nej chodili? To ste skutočne nedostávali žiadne loptičky, plavacuje špagety, doštičky, penové zvieratká ani pomocné pásy? Co ste vlastne robili počas hodiny?

kk131
1. jan 2023

@bozenka67
Ahoj. Pomôcky sa využili len raz počas hodiny (asi 5 min) a to keď ich ona raz potopila, hračky vyplávali na vrch a deti ich zbierali a odovzdali do košíka. To bolo všetko. Dcérka mala okolo 9 mesiacov. Ale keď mi kamoška ukazovala fotky z PP a z RS, ako to oni majú, tak využívali omnoho viac pomôcok a to ešte s mladšími detičkami.
Možno sa to už zmenilo, nechcem im krivdit. Ale pri druhom bábätku by som ja za seba navštevovala určite inú organizáciu. Nechcem vás odhovarat, je to len môj názor. Vám sa možno bude páčiť.

bozenka67
1. jan 2023

@kk131 dakujem za odpoved, naozaj, to je naozaj zaujimava informacia,lebo s 9 mesacnymi detickami a aj mladsimi pouziva aj pani Petrickova z Bocianika naozaj viacej pomocok a hodina ma hlavu a patu, len skoda toho zvysenia cien u nej. Aquakids ma zaujalo ako druha alternativa, no teraz uz vaham aj vzhladom na tu organizaciu, co ste vyssie opisovali viacere mamicky.

sandra19901990
12. jan 2023

@bozenka67 na bankové bola strašná tlacenica. Chodili sme v zime a bolo tam dosť chladno. Je tam veľké sklenené okno. Neviem kde mate poisteného drobceka, ale union prispieva na plávanie deti do roka tusim.

slniecko5
12. jan 2023

@sandra19901990 áno, tak, vždy som to využila🙂.

sandra19901990
12. jan 2023

@kk131 zle som odpísala… správa pre bozenka67 bola pre vás 🙂

bozenka67
13. jan 2023

@sandra19901990 viem ze to nebolo pre mňa, len možno sa už niečo zmenilo s tou teplotou, lebo co tam chodíme posledný rok, tak je tam teplo aj v zime, pri bazéne určite a voda je teplá až až. U bocianika nie sú preplnené skupiny, len škoda tej ceny.

diaalex
13. jan 2023

Ja podám nové info u AquaLentilka 🙂 platí sa 15€ na 45min, ale po novom (zatiaľ sa zisťuje záujem) budeš musieť podpísať papier, že v prípade znečistenia vody zaplatíš 600€. Pláva sa na Alejovej

janage
14. jan 2023

@bozenka67 skus ešte pozrieť v Malej Ide Baby plavanie. Bohuzial osobnu skusenost s babatkom nemám. Moja bola cez prázdniny už väčšia na tábor a páčilo sa jej veľmi.

bozenka67
14. jan 2023

@diaalex ďakujem, co tým konkrétne myslia, že v prípade znečistenia vody? Viem si predstaviť jedine, že u menšich bábätiek môže nastať nehoda. Nám sa to teda nikdy nestalo, ani som toho nebola svedkom u iných bábätiek počas plávania.

diaalex
14. jan 2023

@bozenka67 keď napr si odgrgnú a vyjde niečo alebo 💩 nehoda