Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Plávanie pre bábätká - Košice

26. okt 2021

Ahojte , viete mi poradiť ,kde je najlepšie prostredie na plávanie pre bábätká (4m),aká je najlepšia “plavacia škôlka”,kurz plávania samozrejme aby tam mohol byť aj rodič.Som z Košíc
Ďakujem pekne.

katulienocka999
26. okt 2021

My sme chodili do aquakids hore na bankov a boli sme veľmi spokojni a aj maly bol 😁 ale teraz maju tuším kvôli korone zase stopku 😕

adka_272
26. okt 2021

Skúste lavanda v krásnej. Zatiaľ fungujú aj napriek korone. My tam chodime už asi pol roka a sme veľmi spokojní

sandra19901990
26. okt 2021

My sme chodili na bankov… bolo to velmi uponáhľané. Veľa rodičov sa tam striedalo. Ak mozem odporúčať začať na jar/leto. My sme chodili v zime a casto sme kvoli tomu prechladli. Plus odporúčam pre maminu tampón do vody. Ja som tam chytla nejakú lakocinku a bolo to neskutočne ťažké sa toho zbaviť (bezpriznakove, prišli sme na to náhodou). Ale to je riziko všade, kde nie je chlórovana voda. S dalšími deťmi to ozeliem 🙂

diaalex
26. okt 2021

Chodíme do AquaLentilka, ale neviem či náhodou už nekončí s plávaním a nepredáva dom

janage
27. okt 2021

Malá Ida pozri zralociky plavecké jaslicky
https://zralocik.sk/vsetko-co-potrebujes-vediet/

phiby83
28. okt 2021

@diaalex určite nie stále funguje my tam chodíme 2,5 roka

diaalex
28. okt 2021

@phiby83 ale áno, už sme dostali info, že koncom novembra končí s plávaním, lebo predáva dom 😞