Pôrod - nemocnica Šaca

patusicek
3. máj 2022

Dobrý deň, je tu niekto kto by mi dal info ohľadom pôrodu v Šaci v Košiciach?
Čo cca všetko ponuka nemocnica pri pôrode/izby atď… + orientačný cenník alebo info koľko sa tam cca platí?

Ďakujem.

biankaaaa
3. máj 2022

@patusicek ahoj, kľudne mi napíš

diaalex
3. máj 2022

@patusicek
Porod - otec pri pôrode
Bezbolestný porod (epi)
Nadštandardný box so sprchou (len ty alebo + partner)
Obed alebo veceru ti donesú
Vyber pôrodníka

Na izbe
1,2 lôžkovú izbu so sprchou, chladničkou, rychlovarnou
Na vyžiadanie laktačnú
Detské oblečenie

Cenník neviem či sa aktualizoval, ja som rodila v novembri

patriciaem
10. máj 2022

@patusicek ja som rodila minily rok v juli. Bola som na porodnom boxe- vlastna sprcha a wc, mohol tam byt aj manzel (vtedy mali pravidlo ze manzel pri porode moze byt len na boxe) 30€ box, 35€ manzel pri porode.
Epiduralku som vybavovala dopredu, platis az ked by ai ju pri porode potrebovala. 160€
Izby maju klasicke kde su myslim 4 mamky a potom nadstandard 1 a 2. Ja som bola na 2ke - 40€/noc. Ostatne neviem ako su cenovo.
Maju aj laktacnu, sestry z novorodeneckeho chodia pravidelne ked ich potrebujes. Daju aj oblecko pre babatko. Na izbe mas podlozky na postel a poporodne vlozky k dispozicii. Celkovo personal mily, lekari super, sestricky tiez boli zlate, jedlo chutne. 🙂 Pri odchode vies zapozicat monitor dychu na 6 mesiacov. ja som bola velmi spokojna.

zuzu1111
18. máj 2022

@patusicek je tu skupina Pôrodnica Košice Šaca, nakuknite tam, tam sa všeličo dozviete

erika399
16. júl 2022

@zuzu1111 prosím Vás, nemohli by ste dal link na tú skupinu? Neviem ju dohľadať. Chcem ísť tiež rodiť do Šace a mám veeeľa otázok 😄 ďakujem 😊

tamara2312
28. feb 2024

Kelij