Predávali ste byt v čase koronavírusu?

ivet58
6. jún 2020

Rieši niekto teraz predaj kúpu bytu? Alebo teda nemá niekto záujem? O vymenu?

jaass
6. jún 2020

@ivet58 výmenu koľko izbového bytu?

ivet58
autor
6. jún 2020

@jaass 2 izbový

jaass
6. jún 2020

@ivet58 my hľadáme 3 izbový 🙂

lija22
6. jún 2020

predala som dom. ak ta zaujimaju ceny, nesli sme s cenou dole, korona nekorona

lucyluv
7. jún 2020

Ano, predavali sme byt aj my aj kamoska. Ceny sa nehybu vobec. Vsetko po starom

majkeel
7. jún 2020

Na opatrenia proti coronu bolo natlacenych obrovske nicim nekryte miliardy novych eur, usd,.... To sa rovna inflacia. Nehnutelnosti ako uchovavatel hodnoty nepojdu dole. Chvilu budu stagnovat, kym sa ekonomika zase nenastartuje a potom pojdu ceny zial znova nahor.

ivet58
autor
7. jún 2020

@majkeel ok Vdaka. My ho mame ponúknutý cez realitku a ten na mna tlači že mám ísť s cenou dole ... tak mi to príde take nepríjemne. Vkuse vraví že sa stane z bytu ležiak a už sa nepredá ... mám s. Ním zmluvu

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkeel
7. jún 2020

@ivet58 Zalezi aj na lokalite a solventnosti ludi v nej,... ludia sa teraz budu chvilu bat kupovat - banky sprisnili hypo, moze/nemusi vzrast nezamestnanost. Par mesiacov, mozno do konca roka bude teraz nemastnych, neslanych, ze vela ludi bude cakat a odkladat nakup pre neistotu, co bude dalej. Zaujemcov o byt bude menej, ale to neznamena, ze nebudu ziadni. Potom staci sprava, ze nasli vakcinu a vsetko vyleti ...
Zalezi, ako surne potrebujete predat ...

celasapremenim
7. jún 2020

@ivet58 ano, lebo vsetko co presvihne nad dohodnutu cenu si vezme, davajte si na realitkz pozor, nevidim osobne ziadnu pridanu hodnotu cez nich nieco predavat

ivet58
autor
7. jún 2020

@celasapremenim no nič. Cenu neznížim. Zatiaľ. Počkám kým zmluva skončí a uvidíme.

ivet58
autor
7. jún 2020

Ďakujem za názory. Peknú nedeľu

tanja111
7. jún 2020

@jaass v ktorej lokalite?

jaass
7. jún 2020

@tanja111 Furča, Nad Jazerom

alenky
19. jún 2020

@ivet58 my sme akurat predali,ale isli sme s cenou dolu takmer o 5tisic potrebovali sme surne hned sa nasiel novy majitel. S cenou po case treba ist nizsie byt je potom obkukany a nudny. Nie je dobre nehnutelnost ponukat dlho,my sme stali na mieste takmer pol roka ako nahle sme znizili uz bol predajny aj v case korony akurat treba pocitat s vybavenim uveru aj 2mes

marikamachpal
12. jan 2021

Aj ja rozmýšľam predať 2 izbový na starom sídlisku a kúpiť jednoizbový alebo vymeniť plus doplatok