Priestory na krstiny v Košiciach

lucka_00
20. apr 2022

Ahojte neviete poradiť nejaku restiku v Košiciach na krstiny? Cca 30 ľudí za dobru cenu.

Ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babovka2321
20. apr 2022

@lucka_00 neviem, co je dobra cena, ale penzion baranok na cermeli

surama
20. apr 2022

@babovka2321 V Baranku som mala oslavu, a teda uz by som hladala nieco ine.

babovka2321
20. apr 2022

@surama co sa nepacilo? Podla mna varia perfektne. Aj vsetci hostia s nami boli z jedla nadseni. My sme akurat mali problem s teplom, ale to bol august.

surama
20. apr 2022

@babovka2321 Ja som mala tiez v lete oslavu. Velmi horuco bolo. Povedali, ze daju aspon ventilatory, kedze sme mali salonik a realne dali iba jeden, takze tak na 2-3 ludi fukalo, zvysok sa varil. Ja som bola v 8. mesiaci tehotenstva, takze to bol masaker. Hlavne jedlo ok, kuracia polievka uplne o nicom, ani farba, ani chut. 17 ludi obsluhoval jeden casnik. Hostia mi povedali, ze cakali daco viac, ze na to, ako to vyzera, tak slaby priemer. Chystame tento rok dalsiu oslavu, ale budem uz vcas riesit nieco ine.

babovka2321
20. apr 2022

@surama nas bolo 35 ale my sme mali jedla vopred objednane, vedeli komu co doniest a tak, takze zorganizovane to bolo tiez dobre. Ale stava sa vsade, ze ludia maju aj dobre, aj zle skusenosti. Ja som vtedy rozmyslala aj nad salonikom v privilege, ale tam by sme sa uz nepomestili vtedy

surama
20. apr 2022

@babovka2321 Ja som mala tiez jedla objednane dopredu. Ako som pisala, hlavne jedlo bolo ok, polievka bola o nicom. A tym, ze len jeden casnik chodil, tak proste hostia chceli kavu, alkohol a nebolo od koho objednat. Vlastny alkohol sa nam neoplatil, kedze malo ludi pilo. Potom uz hostia ani nic nepytali, lebo kym vobec objednali a kym im priniesli, tak to dlllho trvalo. Boli sme dohodnuti, ze budu menit dzbany s vodou a vobec si to nevsimali. Bolo horuco, dzbany sa rychlo vypili, a teda neplatila som si za to, aby som chodila pytat na recepciu nech nam poslu casnika, ze chceme vodu, pivo, vypit daco... Takze ja ako oslavenkyna som sa dost zle citila, ze ten servis tam bol taky akoby sme ich otravovali. Hej a este aj omacky k hlavnemu jedlu som objednala 2 a povedali, ze ich budu doplnat priebezne. Samozrejme ani raz neboli. Proste tak si oslavu nepredstavujem, ze ja im mam chodit hovorit nech k nam poslu casnika, lebo nie je od koho objednat a chyba hento, toto, tamto.

babovka2321
20. apr 2022

@surama jasne, rozumiem. Mozno to zavisi aj od konkretneho casnika 🤷‍♀️

banalu
20. apr 2022

@surama
@babovka2321
Baranok skrachoval nie? Ci je len na predaj?

hlubik
20. apr 2022

@lucka_00 Krásna Camelia, Hotel Roca, Hotel Košice, Salaš Košice Barca,Airon club

surama
20. apr 2022

@babovka2321 Moze byt, lebo manazerka, ked som to bola objednavat bola velmi fajn.

babovka2321
20. apr 2022

@surama ak to bola taka trosku silnejsia tmavovlaska, u nej sme objednavali a ona nas aj obsluhovala, boli sme s nou spokojni.

@banalu tiez som si davnejsie vsimla, ze je na predaj, no predpokladala som, ze sa predava "zabehnuta restauracia" a len ma vymenit majitela 🤷‍♀️

jarka2013
21. apr 2022

@lucka_00 Hotel Gloria..vyborne jedlo,super obsluha..👍🙂

100klaska
24. apr 2022

@lucka_00 my sme mali krstiny v Košice hotel (oproti optime), môžem vrelo odporučiť. Jedlo na jednotku s hviezdičkou (chlapi pojedli aj po deťoch 😁) čašníčka milá, torty a ostatné veci sme ponosili deň vopred. Už sme veľakrát objednávali aj menu na obed a tiež super 👍