Prítomnosť manžela pri ultrazvuku - MUDr. Linkesch

pinaofina
6. apr 2022

Ahojte,
zajtra ma čaká kontrola, kde uvidíme srdiečko. Pri prvom potvrdení srdca ešte v CAR manžel nebol, ale chcel by byť pri mne zajtra. Máte skúsenosť u doktora Linkescha? Či vy ho potom keď sa prezlečiem pôjdem do kresla zavolali?
Ďakujem za odpovede 😊

januska20
6. apr 2022

@pinaofina Neviem či je u Linkescha možné ísť s manželom na vyšetrenie. Veď keď budeš v 12tt.,tak pôjdete spolu na 3D ultrazvuk a uvidí toho oveľa oveľa viac.
Ja som v 35tt. a kedže bola situácia ohľadom pandémie všelijaká,tak môj manžel nebol ani pri jednom vyšetrení.
3D som mala v sonoclinic a partneri tam v tom čase nesmeli byť. Snáď sa už aj opatrenia v sonoclinicu zmiernili a partner bude môcť byť pri ultrazvuku.

pinaofina
autor
6. apr 2022

@januska20 uvidíme, každopádne sa spýtam. Máme za sebou dlhú cestu a manžel bol so mnou na každý jeden zákrok, bol mi obrovskou oporou a je otcom dieťaťa, takže by som ten pocit chcela dopriať aj jemu ❤️

denisadeny
6. apr 2022

@januska20 stále platí, že na vyšetrenie bez doprovodu

pinaofina
autor
7. apr 2022

Len pre info, nebol s tým absolútne žiadny problém, manžela zavolali, keď mi šli robiť ultrazvuk 😊

saska85
22. apr 2022

@pinaofina dobre vediet 🙂))

miskamicha
22. máj 2022

@pinaofina ano tak.. u tohto dr s tym nie je problem 😊 manza so mnou bol este na kazdom v novembri a decembri