Reproimunológia - Košičanky

6. dec 2023

Kam ste prosím vás išli na reproimunológiu a koľko ste platili za vyšetrenie?
Je potrebné mať aj výmenný lístok?
Z CAR nás neposlali, ale chceme si pochodiť všetky vyšetrenia predtým než pôjdeme do IVF.

hrvn
6. dec 2023

Buď Dr. Prunyi v Starej nemocnici alebo veľmi veľa chodí do Prešova do Adly.. Kontakty nájdeš na ich stránke.. Taj je to najlacnejšie v rámci Slovenska.. Nepamätám koľko a nepamätám ani koľko som platila pri Dr. Prunyi... A áno, potrebuješ výmenný lístok, ktorý ti dá tvoj gynekológ alebo obvodný lekár...

mirka7890
6. dec 2023

Ja som bola u MUDr.Prunyi a platila som 180€ v roku 2021 🙂 vymenny lístok som mala z CAR

taktotedanie
7. dec 2023

Presov Adla top top top, chodia z celeho SR

autor
7. dec 2023

@taktotedanie Boli ste aj vy? 🙂 viete mi napísať čo všetko sa tam robí? A ako to vychádza cenovo?

taktotedanie
7. dec 2023

Nebola nebolo nakoniec treba ale je to top na slovensku myslim ze dr kovac alebo nejake take meno, nastavia liecbu, komunikuju aj emailom,kratke cakacie doby ale spravia vsetko ze vsetko fakt, dokonca chodia z celeho sr lebo zistuju aj nieco ( nepamatam uz nazov, co nerobia ani v nitre ani v bratislave)
Lacnejsi nez bratislava a nitra

hrvn
7. dec 2023

Cenovo tak možno okolo max 100€... Je to najlacnejšie na Slovensku oproti Nitre a Blave... Chvália si Dr. Estokovou a Dr. Kuzmu... Ja som bola u Dr. Prunyiho, mala som tam rýchlo termín...

taktotedanie
8. dec 2023

Nie kovac kuzma presne

autor
8. dec 2023

Ďakujem baby 🙂 tak nás objednám