Sonoclinic Košice

27. sep 2023

Viem, že tu táto otázka padla niekoľkokrát, ale našla som len staršie fóra z minulých rokov…Máte niekto nejakú čerstvú skúsenosť s prvotrimestrálnym skríningom v Sonoclinic na Rooseveltovej v Košiciach? 🙏 Boli ste spokojné? Všade počúvam samé chvály práve na Sonoclinic…moja dr. odporučila Šacu alebo Sonoclinic, tak zvažujem, ale zatiaľ vyhráva Sonoclinic…potešíte ma skúsenosťami a radou, ako to tam prebieha? Šli ste dnu aj s mužom na prvotrimestrálny? Alebo samé? 🙏 ďakujeem…

gr3tch3n
27. sep 2023

Ja takto pred rokom som absolvovala, veľká spokojnosť. Bola som aj s manželom dnu. Pán doktor všetko starostlivo prezrel, spravil fotky aj video a dokonca odhadol aj pohlavie. Za mňa super. Tak isto by som šla aj do Šace. Od známych tiež som počula dobré referencie. Jedine kde by ma nedostali je Myslava (zle skúsenosti kamosiek+ dvom z troch zle odhadol pohlavie...)

elli333
27. sep 2023

Ja budem rodit v Saci, ale na velke ultrazvuky som bola v Sonoclinic a bola som velmi spokojna 🙂. Vsetko krasne poukazovali, vysvetlili a dokonca uz na tom prvotrimestralnom ultrazvuku mi povedali spravne pohlavie 😊

andi125
27. sep 2023

Ja na Sonoclinic nemozem nic zle povedat. Bola som pri kazdom tehu aj teraz som bola v 12tt a teraz v piatok uz aj v 20tt a vsetko fajn...skontrolovali, ukazali vsetko, v 12tt beru aj krv, v 20tt treba doniest vysledky tripple testu od svojej dr. Platila som obidvakrat po 85€ a ked sa donesie usb nove zabalene, tak nahraju videa aj foto z usg 🙂

eternity24
27. sep 2023

Ja som bola v roku 2019. Cestovala som tam z PP. Bola som veľmi spokojná.

sofia1979
27. sep 2023

Spokojnosť

autor
27. sep 2023

@andi125 ďakujeem a za foto na usb sa platí? Tuším, že za normálne tlačenú foto 10€, však? Ďakujeem

diaalex
27. sep 2023

V 2019 a 2021 a mužom a super prístup 🙂

tetaandulkova
27. sep 2023

Ja mám len dobrú skúsenosť. Manžela som síce nemohla mať pri sebe lebo bol covid, teraz to už je možné. Je tam príjemné prostredie aj lekári, pekne mi všetko ukázali, povysvetľovali 🙂

jankab218
27. sep 2023

Velka spokojnost mozem len odporucat👌pre mna krasny zazitok. PS: Fotky si dajte vytlacit v Auparku vo fotosluzbe aby ste neplatili zbytocne 10,- Eur/ks

andi125
27. sep 2023

Tlacenu foto sme si nedavali, takze k tomu nemam info, iba usb sme doniesli a tam nam dali vsetko 🙂..nic viac pkrem tych 85€ som neplatila a manzel bol samozrejme so mnou 😉

vivienkalejova
28. sep 2023

Ja som bola v sonoclinic v Košiciach a áno len odporúčam nebola som tehotná ani necele 3 mesiace a povedali mi pohlavie bábätka a aj tak bolo mislim Tatiana koipish mi robila ten ultrazvuk a platila som 75 € ale to čo uvidíš na ten ultrazvuk tak tie peniaze zato ani nestoja 75€ nie je nič oproti tomu čo uvidíš krása

autor
29. sep 2023

@vivienkalejova ďakujeeme! A bola si sama alebo s mužom?🙏

vivienkalejova
29. sep 2023

Bola som z mužom mne robili ten ultrazvuk a on tiež mohol vidieť tú krásu