Spolupráca s p. BENČOM z Košíc - máte s ním skúsenosti?

13. máj 2021

Ahojte keďže na nete neviem nič nájsť napadlo ma nájsť nejaké skúsenosti tu ;) ma niekto z vas skúsenosť so spoluprácou p. BENČOM Z KOŠÍC??ĎAKUJEM

cyntia26
14. máj 2021

Je to veľký podvodnik. Oklamal už veľa ľudí a veľa ľudí obral o peniaze ... pred určitým časom sa o ňom zdieľalo aj na FB . Má zmene priezvisko predtým sa volám tuším Szuros alebo tak nejak .

cyntia26
14. máj 2021

@cyntia26 ak ide o Mariána B teda

autor
14. máj 2021

@cyntia26 vy ste s nim niečo mala??

tinkabublinka
8. feb 2022

Dobrý deň ako Vás oklamal? Lebo zrejme aj nás...

autor
8. feb 2022

Aj mna záujima kludne mi napíšte správu kto chce ja som ho skôr prekukla....ale kludne napiste mi chcem sa porozprávať vidim ze fakt je nas veľa a je divne ze to stale robi

tinkabublinka
8. feb 2022

Mozte mi napisat sukromnu spravu?

janqua
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka201289
20. jún 2022

Ano a neodporúčam ho. Je to neférovy človek ktorý sa na mne bezdôvodne obohatil a podala som na neho exekútora

nely1704
20. jún 2022

Je to strašné čudná osoba.... Ja som ho prekukla a potom sa zľakol....ak chcete napíšte

autor
21. jún 2022

@nely1704 napiste mi vas prípad ďakujem

autor
21. jún 2022

On inzeruje ze hlada asistentku takze som sa prihlasila tie 3krat platby mi vysvetlil. Ze je suma najom +depozit (to.ide majitelovi)+provizia(jemu reps. Polka pracovnícke ak vybavi) bolo mi divne ze vkkuse kazdy mesiac hlada asistentky az tak vela roboty ma🤔???som.mamicka po MD takze mi to časovo akoze vyhovovalo ale jeho prístup nula bodov zas on "pracovnikom" uzatvára zivotne poistenie (okolo 100) akoze.on plati blbosť..... on dostane províziu 1000eur cca( som byvaly pracovnik banky poznam system provizii) lenze do ":pracovnéj zmluvy " si daval bod ze ak pracovnik zrusi skor pracu (praca na 36mes) (vykonava na živnosť) tam jemu sa plati "pokuta" kedze.ak sa zrusia poistenia do roka alebo do dvoch agent musi vrátiť proviziu...takze on zaraba na tych priviziach a hlupe zienky ak sa nevyznaju asi mu aj splatia ":pokutu " lenze.ja som mala pandemicky rodicak takze som robila z domu týždeň takze živnosť som.nemala.otvorenu pretoze som chcela.dostat ešte prispevok a ze od noveho mesiaca by som otvorila.zivnost ale ":telefónovala som týždeň a po týždni som povedala vyhovorila ze.ma to nebavi atd sralo ma ze by som musela mu dat 1000 eur (zmluva prac. Bola neplatna pretože som nemala živnosť.)len ma zaujíma ci nájdem niekoho kto u neho pracoval stretli sme sa zacal byt mily.atd...ale uz videl ze nie som taka.hlupa inac som sa hrala na hlupu mamičku po materskej 😉 napisala som taky list "výpoveď " ze nemal.slov atd...našťastie. som.zachranila nas rodinný rozpočet......
Som.myslela ze je podvodnik len co.sa tyka prace a nje este klientov odzubavat 🙈🙈 keby ste citali komentáre ake dava na bazos koniec. Neviem prečo ale.sledujem ho uz rok velmi sa cudujem ze nikto sa nenasiel ze moze tao dalej fungovat a odzubavat mlade zienky s prácou a dokonca aj klientov

lukass2341
17. aug 2022

Dobry den, my sme s nim mali bohuzial tiez nedavno skusenost :( teraz ked vidim vsetko co sa o nom pise, sa cudujem ze som to nenasiel skor, my sme ho ale najali na pracu na dom na sadrokarton a zaplatili zalohu a potom ani neprisiel po telefone len nas odsuval az nakoniec napisal ze dobre odstupuje sa od zmluvy ze vrati peniaze podla zmluvy a ani tak sa nestalo....

autor
17. aug 2022

@lukass2341 uuuf ešte stale praktizuje 🙈🙈 noo hraje na všetky mozne strany ako zamestnávateľ, podnikatel, atd normálne nechapem ze tolko ludi odzubal a stale pokračuje ...este v jednej teme a jedna dala link na fb co som sa tam docitala ze koniec🙈

svalyi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nely1704
20. dec 2022

@svalyi ak Vám vráti zálohu bude to najlepšie a najrýchlejšie riešenie.

autor
20. dec 2022

@svalyi ja som zvedavá jak to všetko skončí
Plus ja som riesila podobné s jednym tiez vyzera podvodnik (mal robiť omietku na novostavbe) bohužiaľ dal muz dopredu penaze co som o tom nevedela....kedze jeho prácovnici odflakli robotu na začiatku sme vyhodili zo stavby(a to material bol nas).....dlzil nam nahrady škody atd par tisic riesila som to neskôr s nim ja potom som podstupila jeden vymahackej firme a nakoniec nemali ani oni paky ......ze jedine na sud a ze ci ma 16 exekúcie alebo s našou 17 ze to je zbytočne len prideme penaze na sudne.....ale podvodnici sa vzdy mali super ;)

svalyi
22. dec 2022

@nely1704 napisal mi ze podla zmluvy ...to znamena do 60 dni od oznamenia ze nevykona dielo...no to je tak na februar