Topánky pre syna na jar - Košice

20. mar 2021

Ahojte, chcela by som sa opýtať ci neviete náhodou nejaký obchod v Košiciach ktorý je otvorený s detskou obuvou.. Potrebovala by som kúpiť pre syna topánky na jar a cez internet sa bojím objednať ci to bude veľké alebo malé. Ďakujem

lasina
20. mar 2021

Je lockdown, všetky obchody , okrem jedla a záhradkárov sú zatvorené..

nika82
20. mar 2021

zdravotne potreby iste maju

janulla1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasina
20. mar 2021

@janulla1 a kebyže objednás viac veľkostí a potom vrátiš? Veľa e-shopov má vrátenie aj poštovné zadarmo..

stela1996
20. mar 2021

aj v lekárňach predavaju 🙂

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
20. mar 2021

Ja som kúpila v Tescu. 🙂

lyci
20. mar 2021

Protetika. su otvorene vsade

janulla1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasina
20. mar 2021

@janulla1 rozumiem ono topánky kupovať bez skúšania je o držku🤦veľa šťastia...alebo skús nájsť na nete číslo na majiteľa obchodu, možno sa dá s ním dohodnut

autor
20. mar 2021

Áno rozmýšľala som ze skúsim tesco tak dúfam ze budu mat lebo ma porazí 😒

chelsinda
20. mar 2021

Odporucam nozickovo.sk Je to kosicky e-shop aj kamenna predajna, kt. momentalne funguje ako vydajna. Mozes si topanky objednat cez internet, zaplatit kartou a po dohode s obchodom este aj v ten den vyzdvyhnut (ponukaju aj moznost dorucenia kurierom, alebo v ramci KE dovezu priamo oni). V pripade, ze nesadnu, mozes ich samozrejme vratit (mozes zase osobne). Je to obuv zamerana na barefoot a maju naozaj velky vyber kvalitnych topanok ;)

autor
20. mar 2021

@chelsinda áno viem kupovala som u nich capacky na prvé kroky ale nepozdávali sa mi akosi.. Ešte skúsim zdravotnícke potreby tam majú vraj protetiku 🙂

ivangeline
23. mar 2021

Urcite protetika. ;) Lekaren a zdr pomocky..