USG prsníkov u MUDr. Hakovej

2. dec 2021

Ahojte dievčatá je tu niekto kto bol teraz v decembri objednaní u doktorky Hákovej na usg prsníkov? Ja som bola objednaná už od septembra dali mi termin na 2 decembra. S tým že 2 dni pred termínom som volala či to platí sestrička povedala že áno a včera mi zavolali že mi rušia termín lebo im to všeobecná poistovňa nepreplatí lebo ma vyčerpaný limit že ak chcem tak si to vyšetrenie mam zaplatiť sama, alebo ma môžu objednať až na marec. Je toto normálne? Zažili ste takú situáciu?

simkids
2. dec 2021

nebola som, bola som objednana v auguste na november a prisla mi to velmi dlho, bola som nakoniec v saci, spokojnost, nabuduce pojdem radsej tam znova, skus tam zavolat

autor
2. dec 2021

@simkids v saci si pri kom bola ??

simkids
2. dec 2021

neviem meno, musela by som pozriet spravu, ale bola som spokojna, dr normalne pozrela (nie s rukavicami cez okno ako na poliklinike sever), vsetko vysvetlila, nebola som na preventivke, takze tento pristup mi aj ovela viac vyhovoval

beba1425
3. dec 2021

@simkids presne to aj mňa zarazilo ..cez sklo a v rukaviciach vyšetrenie, strašne zlý pocit.

barrilla
3. dec 2021

@beba1425 asi nechapem, to akoze USG robia cez sklo?

beba1425
3. dec 2021

@barrilla áno, lekárka je za sklom a cez sklo ide rukavica. Tak teraz vyšetruje. Je to asi v rámci opatrení, ale je to velmi nepríjemné. Aspoň ja som z toho mala velmi zlý pocit.

barrilla
3. dec 2021

@beba1425 som objednana na budúci týždeň, ale už asi poslednýkrat u nich a pôjdem inde. Nepáči sa mi systém objednávania atď.

autor
3. dec 2021

@barrilla ale ku komu si objednaná ku mudr Hákovej?

barrilla
3. dec 2021

Ano

autor
4. dec 2021

@barrilla a môžem vedieť akú máš poistovnu ? lebo mne deň pred tým volali a zrušili mi termín a pri tom som tam bola objednaná od septembra.

barrilla
4. dec 2021

Vseobecnu

autor
4. dec 2021

@barrilla tak potom ti budú volať že buď si zaplatíš 20 eur alebo ťa objednajú na iný termín. Na budúci týžden ideš?

barrilla
4. dec 2021

Dúfam že nie, ja už mám raz preložený termín, a som vážny pripad

beba1425
4. dec 2021

@barrilla ak preložia termín, treba skúsiť vojenskú nemocnicu 👍

barrilla
5. dec 2021

@beba1425 ako to tam funguje?

autor
5. dec 2021

@barrilla dáš mi potom vedieť či ti preložili?

autor
5. dec 2021

@beba1425 no aj ja som rozmýšľala nad vojesnkou nemocnicou...

beba1425
5. dec 2021

@barrilla treba zavolať, tiež sa objednáva a je tam milá mladá lekárka. Žiadne cez sklo, ale priamo kontakt s pacientkou. Myslím, že aj to je velmi doležité pri takom vyšetrení.

barrilla
5. dec 2021

@beba1425 ja znesiem aj sklo, len nech je ten nález dobre vyhodnotené. Ale ten ich systém mi ide na nervy.

beba1425
5. dec 2021

@barrilla 🙏 prajem, aby to dobre dopadlo.

autor
5. dec 2021

@beba1425 inač mne tak ani neide o to, aby doktorka bola milá ale aby to vedela správne pozrieť.

autor
5. dec 2021

@barrilla aj ja ti držím palce a prosím ťa dáš mi vedieť či ťa zobrali v stanovený termín?

barrilla
5. dec 2021

Rak to dúfam, keďže to je zajtra.

autor
5. dec 2021

@barrilla Tak potom tebe termín nezrušili, ale možno od teba budu pýtať peniaze neviem no. Je mi to divné lebo deň pred vyšetrením mi volali že bud si zaplatím alebo mi presunú termín. Bohužial peniaze nemám :/

slamocka
7. dec 2021

Ja som bola minuly tyzden vo vojenskej na usg, 1x, bolo to super, objednana som bola na cas, bolo to rychle, a tiez som Vseobecna. Cakala som na termin asi mesiac. Odporucam.

barrilla
8. dec 2021

nič som neplatila, čakala som síce aj napriek presnému objednaniu, dali si prestávku. A strašne ma pučilo do smiechu z tej rukavice - úplne ako rybárska rukavica, veľká, čierna, gumená, otras. A že jej sa tak dobre robí, sa čudujem. Ale najdôležitejšie, je že je výsledok dobrý. Zazlievam iba sestričke na recepcii, že sa neprofesionálne správala, keď ma vystrašila, že mám z mamografie zlý výsledok.

beba1425
8. dec 2021

@barrilla základ je, že je všetko v poriadku 🙂

autor
8. dec 2021

@barrilla teším sa, že máš výsledok v poriadku a som nahnevaná na sestričku že ma tak oklamala, že mi zrušila termín, určite si tam dala niekoho známeho.

lumik313
15. apr 2024

Neviete niekto, prosím, či Dr. Haková stále robí USG cez skleneú stenu? Vďaka.

autor
17. apr 2024

@lumik313 ano stále tak robí.