Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

simbbaa
16. mar 2009

moja zlata takze tiez hrdielko hmm... ☹ ..no vies ono to treba tak dohodnut aspon tyzden dopredu aby sli vsetky a nerobili si plany ..najlepsie v piatok..hmm..tak nahod termin..podla mna ked deticky vyzdraveju co davam tak dva tyzdne..hmm 😉 a ide sa...takze tak... 😉

norik1
17. mar 2009

jasnacka 😉

zlaticakhalil
autor
17. mar 2009

no snad to vyjde ..... dufam ze moj stary nebude v praci
teraz kycham ako slon ja ☹ uz ma boli nos

zlaticakhalil
autor
17. mar 2009

zajtra ideme so sarkou na kardio tak nam drzte palce
dobru nocku

norik1
17. mar 2009

my na hematologiu, budete v detskej? lebo my aspon tri hodiny 😝

simbbaa
17. mar 2009

ahojte ..zlatka ja tiez uz kycham..a soplim to je brutal ked su deticky chore tak nas to chyti hned po nich..boze 😒 a drzime palce 😉

norik a vy koli comu tam idete? 😕

norik1
17. mar 2009

no my chodime tam na kontroly od slavneho pobytu v hoteli Nemocnica...nizke zelezo, klasika... 😝

mukky
17. mar 2009

simba tak ako je malemu?Uz lepsie...ja som uz fit,mna nakazil manzel uz druhy krat v zivote 😀 😝 a to nebyva chory....tak neviem kde je chyba..asi malo vitaminov,ci? 😀 pozdravujem vas vsetky aj deticky

zlaticakhalil
autor
18. mar 2009

ahoj mukky tak uz viem kto si volas sa ...... 😀 jasne ze ta poznam si z W... ze? ale ak sa nemylim tak sme sa kamaratili 😅

zlaticakhalil
autor
18. mar 2009

takze sme boli na kardio dopadlo to clekom dobre,ale ........... celu noc sme mali horucky ako stale cca 40
volala som lekarke a bola prekvapena ze ako je to mozne po 9 dnoch mat vysoke horucky
tak sme sli aj ku nej a vzali aj moc teraz cakam na vysledky mam jej volat o 14:00 tak uvidime

zlaticakhalil
autor
18. mar 2009

moc mame v poriadku 🙂

mukky
18. mar 2009

zlati tak to mi je luto,ja si neviem predstavit maleho s horuckami....ja som v detstve mavala casto 40 tky a bluznila som,ach jaj ☹ tak sa rychlo vyliecte...no a ak ma stretnes tak sa ozvi 😀 ja som bola tehotna a mala ti bola este drobunka,som sedela na koznom a tam ste s nou prisli ale neviem co bolo vedla ake oddelenie,bola este v tej prenosnej taske 🙂

zlaticakhalil
autor
18. mar 2009

sarinka ma stale horucky teraz spinka u deda ale idem k nim keby trebalo na noc zabaly
uz nech jej to prejde
mukky tak na toto sa fakt nepamatam ale to ze som bola v optime tak to ano 😀

mukky
18. mar 2009

zlati aj ze ja som bola v optime? 😀 😎 tak sa rychlo vyliecte...aj ostatne deticky...

zlaticakhalil
autor
19. mar 2009

inac mukky ako sa vola maly? 😅 a kedy sa narodil v juni? alebo v juli?
my stale mame horucky cakam ze touz prejde lebo to je o nervy
pekny den

zajo510
19. mar 2009

ahojte tak to ma mrzí, že ste tu takí chrí všetci, hlavne decká ☹ my nie sme a dúfam, že tak skoro nebudeme. ale v rodine máme tiež samých chorých ta čo to???? až sa divím, že sa držíme. no ale mne teraz fakt netreba byť chorou, chcem pekne dotiahnuť do konca bez problémov.

ivka dakjem si zlata, že na mna myslíš, ešte nerodím, teraz práve nie, čo bude večer ???? 😀 😀 inak by ma zujímalo norik, že ako sa z tej cibule a cukru urobí sirup, to sa akože rozpustí samo? či to popučíš? alebo čo? alžbetke idú práve očné zuby, je dosť mrzutá, hlavne v noci. bola som ju zapísať do škôlky od 2 rokov, uvidím ako to budeme dovtedy spolu zvládať ale mám taký tušák, že dalej ako pred bránu sa s ňou a miminkom dlllllho dllllho nedostanem -p 😝 dosť robí scény a sa hádže na zem a vreští, ked sa jej nepáči, pekne sa to naučila v materskom centre. 😠 môj muž ma tam už nechce púšťať bo mi alžbetka chodí domov dosť vystresovaná a nabrala divoké maniere. poslednú dobu tam je dosť divoko - taký 5 ročný chlapček divoch nevystatý tam je a to tam lietajú hračky a sa bijú chlapci, behajú a tým pádom dosť ohrozujú ostatné decká, ktoré sa nemôžu pokojne hrať. doteraz to tam bolo fajn ale posledne 2 návštevy - no comment malá mi to tam prerevala od strachu.

zlaticakhalil
autor
19. mar 2009

no ....
neviem ako zacat
zomrela mi babka.... potom som behala cely dem po lekaroch aj so sarkou kvoli tym horuckam
nakoniec nas poslali aj do nemocnice ze na hospitalizacciu
tak si asi viete prdstavit moj super den
sarinka nakoniec v nemocnici neostala musi sa liecit doma a zajtra este musime behat po dalsich vysetreniach
drte nam palce aby sme dobre dopadli lebo sa zastrelim

jeane1
19. mar 2009

Zlatka držím palce nech nejdete do nemocky a nech ste skoro zdravučkí 😵 a k babke uprimnu sustrasť 😔

simbbaa
19. mar 2009

ALATKA...TAK TO MA NAOZAJ VELMI MRZI..viem si predstavit ako sa musis citi t☹ ochhh boze...je mi to luito a prajem ti uprimnu sustrast,,a co sa sarinky tyka...pane boze co vlastne oni nevedia zistit co jej je?alebo co to ma byt?tak dlho teploty?pane boze.. 😒 este ze ste aspon doma a nie v spitali..drzim palce a pomodlim sa za sarinku nech je jej lepsie🙂

betka...tak to ti verim ze betka robi sceny aj nas maly vies co robi?ja som z neho hotova najnovsie ma zvyk ze nas bije.. no a si vies predstavit mna nervaka...hned mu capem na zadok samozrejme s mierou este sa mi aj smeje do ksychtu 😒 ja neviem co to za maniere teraz ma..asi take obdobie snad to prejde a co sa zdravia tyka tak uz je mu lepsie..konecne uz posledne dva noci spinka bez kaslania a dusenia..asi nam antibiotika zabrali chvalabohu,sopliky ma stale odsavam jak salena..tak snad to uz skonci 😒 heh a to betka je naozaj az taka zla?nam sa ramonko o zem zatial nehadze ale ak mu nieco nedovolim tak zacne tak vrieskat ze cely barak je hore nohami... 😒 dofam ze ich to prejde..

mukky...ahojky moja no ano je nam uz lepsie som taka rada ze az....doktorka povedala ze mal nejaku vyrozu..,a tiez bol ockovany na 15 mesiacov a vravela ze to sa vacsinou stava po ockovani ze deticky maju oslabeny organizmus a dopadne na nich nejaka choroba..hmm 😒 inak tiez si z kvp?

a inak baby mam dobru spravu na druhy rok zaciatkom roka teda ideme na 100 percent kupovat byt na kvp..🙂takze si to este spolu uzijeme.. 😉 dovtedy too tu musim zvladnut nejako ☹ tak sa tesim..inak chcem sa opytat neviete na ktorych uliciach na kvp su dvojizbaky?

simbbaa
19. mar 2009

Zlatka malo byt to prve slovo..vidis som z toho taka hotova ze ani pisat nebviem ☹

norik1
19. mar 2009

Zlati uprimnu sustrast 😢 nemas to teraz holka lahke, len zatat zuby a nejak to rozchodit... neboj, Sarinka sa z toho dostane, aj bez nemocky, hlavne ze ste doma ....

Simba no tak to je super ze sa pristahujete, ja sice neviem kde su tu dvojky ale spytam sa mm, on bude vediet🙂

Betka hej to nechas tak posypane a ten cukor sa sam rozpusti, stava z cibule sa vyluhuje, asi tam prebehne nejaka reakcia alebo co... ja to zvyknem vecer urobit a rano je to hotove, ale uz som skusala aj cez den a myslim ze za tri hodky je to hotove. Pravidlo je len jedno - nesmie prist do styku s kovom, takze sa ma davat striekackou alebo plastovou lyzickou....

zlaticakhalil
autor
19. mar 2009

dakujem kocky
ani spat uz neviem zaspala som o 8 a uz som hore skoda ze tu n ik n ie je
co spite? 😀 😀

mukky
19. mar 2009

ja som tu

mukky
19. mar 2009

zlati a uprimnu sustrast,je mi to luto ☹ ☹ a aj malej ze je chorucka...simba som z KVP,vratila som sa tu po 11 rokoch,ale rodicia tu byvaju stale

mukky
19. mar 2009

Az mi skoro oci vypadli ked som zbadala ze v taky cas je tu tato tema prihlasena...vy stale tak skoro odchadzate,a mne maly az okolo 22 hod zaspava,a potom mam cas..

mukky
19. mar 2009

simba a super ze je Vam uz lepsie..

simbbaa
20. mar 2009

ano mukky je mu lepsi e aj ja som rada aha cize si tu ako dieta vyrastala na kvp hej?ja som tiez z kvp no situacia bola taka ze smemuseli teraz odist na mier ☹ ale vratime sa coskoro 😉 ..ano ako pozeram tvoj maly ma 8 mesiacov aj moj ked bol osemmesacny chodieval tak neskoro teraz uz mame rexzim pride sedem vecer a spime ako zarezany.. 🙂

norik co ja viem tak sa mi zda ze dvojky su len vo veziakoch..nie v dlhych radovkach 😒

zlaticakhalil
autor
20. mar 2009

ahojte kocky
takze dnes sme boli opat so sarinkou vsade kde sa len da, ale zatial neviem nic
rtg bude poobee aj vysledky mocu, krvi aj nejake vytery potom bdueme mudrejsi
ak sa ukaze ze ma zapal pluc tak musime ist do nemocnice ak nie tak neviem
aj tak su prekvapeny z toho ze ma take horucky, dnes je to paity den a rano mala 38,8
poobede idem pre vysledky tak ak sa dostanem ku pC tak sa ozvem
zatial sa majte pekne

mukky
20. mar 2009

simba Vasi tu byvali,vyrastala si tu?Zlati tak drzte sa...

zajo510
20. mar 2009

ahojte maminky,

zlatka je mi ľúto, že babka odišla do nebíčka. a so sárkou...myslím na vás denne, al emi nijak nejde do hlavy ako že nevedia zistiť čo malej je z čoho ma infekciu. nepokúsal ju najeký hmyz dávno, alebo ste is niečo nedoniesli z kuvajtu???? a ten kašel a všetko dokopy. držím palce aby ste skoro vedelôi na čom ste a čo sa má vlastne liečiť, lebo zatial iba látajú plátajú a nič z toho. držte sa. inak stále ked ideme kolo vašej brány, tak alžbetka kričí káááka káááka - akože sarka - nevie povedať s.

ivka - to si tak napísala, že malá je zlá.... 😀 ona má také divné reakcie, ked jej niečo nedovolíme, začne plakať a a kričať a ked ju ukľudnujeme, alebo sa potrebujeme dalej presunúť a čosi robiť, tak sa hodí na zem...normálne si sadne a potom ľahne na chrbát a reve, minule bola celá od blata, myslela, som že ma porazí. možno ked budem pohyblivejšia po pôrode, tak to budem lepšie zvládať, ale teraz už mám problém ju dvíhať a ju ťahať za rukú, ked ona z trucu sedí na zemi a tak to jak vyzerám že ju budem za ruku ťahať po chodníku. bude mať zodraté gate na zadku alebo kolenách - no dočista komedia a sa bojím aby som jej neodtrhla ruku. som rada že rammonkovi je lepšie, na začiatku som odsávala dosť lebo začiatky sú najhoršie ale potom už menej ako to tu kočky písali a ono sa to fakt tak nejak samo zregulovalo a soplov ubúdalo, posledné dni to bolo už len pred spaním a nakoniec už nič.

inak kočky, odkedy si dieťa samé fúka nos???? a ako sa naučia fúkať ked im odsávame?hm