Ako narovnať vlasy?

lanyiova
12. nov 2023

Ahojte ženy chcem sa opýtať na moje vlasy keď mám ich mokré sú rovné a keď sú už suché mám ich veľmi kučeravé...neviem ako si ich narovnať môžete mi poradiť prosím vás bola som pri kadernícke narovnala mi vlasi s žehličkou ale po pol hodine zasa som mala kučeravé vlasy 😟😟 mne sa páčia rovné také ako mám na profile keď mám mokré vlasy....prosím vás čo pomáha na virovnanie vlasou????aj šampón aj kondicionér som skúšala vislo má jeden šampón 22€ale aj tak nič som stoho sklamaná 😟

rebrambora
12. nov 2023

Podla opisu mas prirodzene vlnite vlasy. Bud sa o ne staraj ak o vlnite alebo sii ich daj chemicky narovnat.

trema
12. nov 2023

Zehlicka alebo brazilsky keratin, sampon, masky a take veci ti kucerave vlasy nevyrovnaju a ak si ich mala po pol hodine po zehleni znova kucerave, tak neviem neviem ci ti ich vobec nieco vyrovna.

biakar
12. nov 2023

@lanyiova brazílsky keratín vlásky vyrovná 🙂

petrastrbanikova
12. nov 2023

@lanyiova vyrovnávacia kura soft and smooth

nika_val
12. nov 2023

Je viac variant:
Správne fúkanie vlasov do hladka
Vyfénovanie a následne žehlička + spravne produkty k tomu a vydrží to (ochrana pred teplom, tužidlo, lak)
Alebo rôzne kúry na vyrovnanie vlasov u kaderníčky - len upozorním brazílsky keratín vlasy vyrovná ale nevyživí!!!

januska12323
12. nov 2023

Nechceš sa radšej naučiť ako sa starať o svoje prirodzene kučeravé vlasy?

lanyiova
autor
12. nov 2023

@rebrambora skúšala som aj to vôbec stále mám kučeravé vlasy

lanyiova
autor
12. nov 2023

@petrastrbanikova ani to mi nepomôže mala som to už pred tím

lanyiova
autor
12. nov 2023

@januska12323 mne sa viac páčia rovné vlasy už aj moja kaderníčka mi povedala že môžem byť rada že mám také kučeravé pekne vlasy

lanyiova
autor
12. nov 2023

@nika_val ja mám Dolné vlasy veľmi kučeravé a mne sa také nepáčia

lanyiova
autor
12. nov 2023

@rebrambora skúšala som chcemicky ale stále mám kučery

lanyiova
autor
12. nov 2023

@biakar ak mislite krém tak mne to nepomaha

nika_val
12. nov 2023

@lanyiova brazílsky keratin je procedúra a nie krém
Ale nerozumiem čo za radu vlastne chceš.
Xy žien ti tu napísalo jasné rady ako a čo a tebe sa ani jedna z toho nepáči
Iné varianty ako som ti ja napísala nie sú
Potom jedine naozaj sa zmieriť a naučiť upravovať svoje vlnité vlasy

petrastrbanikova
12. nov 2023

@lanyiova a robili ti to naporiadok neodflákali ti to? Neverím že tato kura by ti nevyrovnala vlasy 🙄nehovorim ze ti ti vydrží pól roka ale nejaký ten mesiac určite ak to spravia správne

lanyiova
autor
12. nov 2023

@petrastrbanikova ja vás chápem 🙂 o čom ide ale narovnam si vlasi a o pol hod mám naspet kučeravé skúšala som už aj sa ostrihať tie kuceri ale aj tak mám už kaderníčka mi povedala že mám sa s tím zmieriť a a brazílski keratín mi robili až v Holandsku a vidrzalo mi to 15 dní rovné a potom sa mi to napset sa vrátilo zasa mám kučeravé vlasy 😟 chápete má ??? ...

nika_val
12. nov 2023

@lanyiova každy vlas je iný a poznáme viacero druhov vlasov: rovné, vlnité, kučeravé, afro
K tomu máme vlasy ktoré su jemné, hrubé
Ak ty raz máš od narodenia dané že máš kučeravé vlasy tak s tym proste neurobíš nič
Budú vždy kučeravé
Čo môžeš urobiť je používať produkty na fixáciu aby ti to vyžehlenie dlhšie vydržalo

lanyiova
autor
12. nov 2023

@nika_val tu sú moje vlasy aby ste videli a tie čo mám na profile mi to robili v Holandsku brazílsky keratin

nika_val
12. nov 2023

@lanyiova máš silnejší typ kučier
Pri takychto ani je je divu že ti ten brazilsky keratin nevydržal
Bohužial pri takomto type vlasov sa len naučiť s tým žiť 🙂

lanyiova
autor
12. nov 2023

@nika_val no veď 😟to už mi povedalo veľa ľudí dnes som bola u kaderníčky v Bratislave a nechcela má ani ostrihať len si fotila moje vlasi že mám byť rada že mám také vlasy....ale mne sa páčia rovné vlasy 😟😟

nika_val
12. nov 2023

A teraz to nemyslím naozaj nijak v zlom ani urážlivo ani nijak podobne.
Si rómka? Pýtam sa preto lebo podla profilovej fotky by som povedala že možno ale nie som istá tak sa radšej pýtam.
Hlavný dôvod prečo sa pýtam je že: Rómky často mavaju hrubé pevné vlasy a vtedy aj tie kučery sú pevnejšie a vyrovnanie (či už žehličkou alebo spravnym vyfénovaním) na nich dlho nevydrží.

nika_val
12. nov 2023

V dnešnej dobe je hrozne v móde mať kučery a veľa žien si ich naschál priznáva.
Preto ti to vela žien, kaderníčiek píše.
A sme ženy keď máme rovné vlasy chceme kučeravé a kulmujeme. Keď máme kučeravé vlasy chceme rovné 😁🙈 nikto nám nikdy nevyhovie

lanyiova
autor
12. nov 2023

@nika_val no tak nejako môj otec je róm ale mamka nie 😁

lanyiova
autor
12. nov 2023

@nika_val však toto

nika_val
12. nov 2023

Ja mám vlasy jemne vlnité ale tak že niekde je vlnka niekde su rovné a niekde zase viac vlnivé 🤦‍♀️
To je hrôza upravovať.
Dlho dlho som žehlila a rovnala ich ale už som sa naučila s nimi žiť také aké su 🙂 aj ked nie su podla mojich predstáv a preferencí čo už s nimi 😁

nika_val
12. nov 2023

@lanyiova vravím nemyslím to nijak urážlivo pytala som len kvoli tomu ako som písala že romky maju často velmi velmi pevné vlasy a tie vyrovnať sa ani nedá poriadne
Mala som na praxi jednu a chcela silou mocou vyžehliť ale to nešlo.. pol hodinu som žehlila len polku hlavy aj to nebola stale dokonale rovná
Aj moja lektorka kaderníctva vtedy povedala že nech to nerobim a nakoniec sme ju presvedčili nech si nechá vlasy prirodzene upraviť do kučier 🙂 a mala to nakoniec nádherné 😊

lanyiova
autor
12. nov 2023

@nika_val však áno raz som si robila s žehličkou vlasi na rovné ale mi zhoreli konceki tak som si musela odstrihnúť 🙈 Neviem ja narábať s žehličkou tak mám aj nervi na to 😁😁a môj priateľ mi vraví že jemu sa páčia také vlasi ak mám

lanyiova
autor
12. nov 2023

@nika_val no áno 😁😁😁🙈 je to ťažké Keť mám kučeravé vlasy a hlavne keď mi môj priateľ ešte viac namotava vlasi si o palec 😁😁to mám nervi na neho

lanyiova
autor
12. nov 2023

@nika_val mislim si že rovné vlasy som mala krajšie keď mi to robili v Holandsku asik pôjdem naspäť to Holandska 😁😁😁

petrastrbanikova
12. nov 2023

@lanyiova ja osobne som tiež za rovne vlasy ale zato súhlasím s tvojim priateľom máš krásne vlasky buď rada zane ☺️

lanyiova
autor
12. nov 2023