Ako riešiť odrasty pomedzi farbenia?

18. apr 2024

Ako riešiť odrasty pomedzi farbenia? Chodím ku kadernikovi raz sa 6 týždňom. Ale, po 4tom týždni len prežívam. Pretože tie odrasty sú dosť viditeľné. Nechcem nič dávať na celú dĺžku len ako dočasne riešenie. Farbu mam svetlu

luccija
18. apr 2024

Tak choď po 4 t🙂skús tie spreje krycie z drogerie

autor
18. apr 2024

@luccija práveže, je to časovo a finančné náročné. Ale, hlavne ten cas

zeldia
18. apr 2024

Hold smola ak na farbenie nemáš tak nefarbi ak máš nefrfli🙂
Ja chodím na farbenie odrastov po 4 t tak mi to vychádza.

loolaa
18. apr 2024

Ja používam L'Oréal na odrasty, je to v spreji. Som spokojná.

autor
18. apr 2024

@zeldia trapanaaaa

autor
18. apr 2024

@loolaa vdaka, skusim

cimage
18. apr 2024

Ved si tie odrasty zafarbi sama doma. Nic narocne. Ja si uz radsej sama farbim niekolko rokov, nebavilo ma to v kadernictve cakat a byt tam tak dlho a niekedy som ani nebola spokojna s vysledkom. Preto som si zacala sama farbit a ked odtien nevyjde, tak ma to tak nesere, lebo som laik a nie profi. Od kadernicky som cakala, ze ked jej ukazem aku farbu chcem, tak mi taku aj namiesa. Bola som vo viacerych salonoch a nie lacnych. A neislo ani o brutal zmenu, ze z ciernej na blond.

autor
18. apr 2024

@cimage áno, to presne aj mňa odrádza ten čas. Ze tam strávim 2 hodiny

joannita
18. apr 2024

Bud tie spreje farbiace co predavaju, ale ak mas svoje tmave vlasy a chces zamaskovat na svetle, nechyta to.
Alebo si farbi sama. Ja si roky farbim sama na blond, da sa to naucit, s malym zrkadielkom aj vzadu nafarbis pekne pramen po prameni. Vyjde to ovela lacnejsie a aj cas usetris.

autor
18. apr 2024

@joannita ja som si sama kedysi. A asi si začnem zas

la_dolce_vita
18. apr 2024

Mna to tiez prestalo bavit. Dala som si podklad co najviac podobny mojej farbe a do toho melir. Zatial v pohode, som spokojna. Inak som sa farbila aj doma, striedavo u kadernicky, ak som potrebovala zastrihnut.

terina25
18. apr 2024

Kup si tonovaciu farbu,penu alebo balzam. Ja po 4 tyzdnoch si to dam a nevidno odrasty.

terina25
18. apr 2024

Napr.tieto. umyjes vlasy, das to na hlavu, pockas 5-30 min.podla intenzity a umyjes

zeldia
18. apr 2024

Faaaaaakt?🙂 no keď nemáš cas a prachy chodit pravidelne tak si bud 1) vlasy nefarbi, 2) farbí doma, 3) použi spreje na prekrytie to je nieco ako masakra na mihalnice zide to pri umývaní a ak más napríklad tmavšiu farbu tak más farbu pod nechtami ak prehrabnes vlasy atd. Tak akú chces radu, žeby rástli vlasy pomalšie? Jedine niečo na spomalenie rastu alebo neaky zazrak trapnyyyy

joannita
18. apr 2024

@zeldia preboha ved sa normalne opytala ci nepozname nejaky triky, vam tu uz niektorym fakt uplne drbka

liusa82
18. apr 2024

@terina25 toto aj mňa štve.Lebo svoje mám také plavé ale farbím na čierno.A mne tie odrasty vychádzajú bledé už cca po 2 týždňoch.Ale tá pena hore vyzerá fajn.Neotláča sa to potom na vankúš? či drží to ako klasická farba

terina25
18. apr 2024

@liusa82 tu penu som este nemala.len teraz som objednala. Mala som len tie dve pod penou

domini404
18. apr 2024

Tiež som prešla na novú farbu vlasov (červenú) a zatiaľ sa rýchlo vymýva. Máte dobré skúsenosti s tou chroma ID? Oživí to farbu, resp. zabráni jej rýchlemu vymytiu?

andreakg
18. apr 2024

Je taký sprej na odrasty,j používam, keď nestíham zafarbiť načas, sú rôzne odtiene

lakebabe
18. apr 2024

Nosím mikromelir miesto farby a ten stačí raz za dva mesiace predtým som tiež mala na to nervy

terina25
18. apr 2024

@domini404 ja som spokojna