Aký je dobrý šampon na rednúce vlasy, ktoré sa mastia?

6. máj 2024

Poradíte? padajú mi vlasy. Dlhodobo. Padajú raz extrémne, potom sa to zase trochu ustáli a tak dookola. Vlasy mám veľmi riedke a už na druhý deň masné.Používam napr. Milvu, ale z neho mám vlasy na pohľad vysušené, na druhý deň mastné opäť. Aký šampon by ste mi odporučili? Obyč.dixi mi tiež robil podobný problém.

laurita285
6. máj 2024

šup do lekárne a nekupovať haraburdy z netu :D

taynee
6. máj 2024

Mne pomaha PARUSAN.

gaja78
6. máj 2024

Ja mam presne ten isty problem ako ty, teraz mam Parusan, ale osvedcilo sa mi menit sampony, predtym som mala od Vichy - Dercos. Pouzivam aj suchy sampon, aby som si nemusela kazdy den umyvat. Kadernicka mi odporucila kratsie vlasy, vtedy sa mi zda, ze menej padaju (alebo je to len opticky klam, ked padaju kratsie) Kondicionery a balzamy na vlasy mi tiez nerobia dobre. A upravila som stravu - popri tom sa mi trosku menej mastia.

dzejsik
6. máj 2024

ja by som zbehla ku koznej, aby ti dala nieco proti rednutiu a odporucila aj sampon … inak je na mastiace sa vlasy dobry Kerastase urceny na ne, ale nebude to v cene Dixi

triomama
7. máj 2024

Ja som si teraz objednala šampón z TianDe po odporúčaní známej,aj balzam.Popozeraj na stránke.

bylinka25
8. máj 2024

Ja som používala Vlasové hnojivo šampón aj sérum, vlasy mi nepadajú, znovu sú husté a zdravé, ako predtým.

aliass11
7. jún 2024

Mili natural tuhy sampon Salvia a Levandula, vsade odporucam

pralinka86
7. jún 2024

Aj vies preco padaju? Krvny obraz je ok? Hormóny/štítna?
Mne sa poslednu dobu paci obyc urea sampon z dm. Uplne jednoduchy, v podstate jemný sampon, ale nemastia sa vlasy z neho viac ani nie su ako slama. A vydrzia dobre celkom dlho v porovnani s inymi u mna. Ale mne teda nepadajú
https://www.mojadm.sk/balea-med-sprchovaci-gel-...