Šampón na seboreu vo vlasoch

22. sep 2023

Aký šampon by ste mi prosím odporučili na mastné, veľké lupiny-až šupiny vo vlasoch: Už som bola so synom viac krát u kožného, dá vždy ten smradľavý šampon a taký alkoholový sprej na vtieranie. Nepomohlo.

vkatush
22. sep 2023

Tu ti asi každá inak poradí, lebo každej niečo iné zabralo, ale tuším, že smartbeauty raz na svojom insta spomenula nejaký šampón a veľa báb jej napísalo, že aj im len tento zabral. Skús jej napísať, možno poradí.

Tuším to bola Vichy značka.

paradajkova
22. sep 2023

Mojmu muzovi pomaha len ostrihat sa, najma v lete. Ma velmi huste vlasy a ked si ich necha dlhsie, tak ma hned supiny a cervene flaky.

Inak pouzival aj nizoral, ten trochu pomahal.

tiika
22. sep 2023

Mala sa s tým dlho trápila. Potom mi známa poradila ABCD krém. Jej obidvom deťom, i jej neteriam zabral. Nám pomohol ako nič iné. A to som natrela 1-2 krát. Je síce drahší, no neľutujem. Kúpiš v lepšej lekárni.

lorelaii
22. sep 2023

V mojom pripade, dlhe roky som vyskusala asi vsetky sampony z lekarne, dalsie bio drahe produkty a pomohol mi jedine tuhy sampon od slovenskej znacky Kvitok, pouzivam uz len toto asi 5 rokov🙏 Mam dlhe huste vlasy.

lucuska28
22. sep 2023

Vyskúšaj tuhý šampón s ichtamolom od ponio, bez zbytočnej chémie a ichtamol sa roky používa na liečbu pokožky

dzejn80
22. sep 2023

Mne na take velmi zabral Dercos proti lupinam - na normalne az mastne vlasy.

akvi
22. sep 2023

Ichtyol šampón. Tiež vyskúšaných milión iných. Toto jediné zaberá.

husky25
22. sep 2023

@lucuska28 súhlasím tiež mi pomáha len treba trpezlivosť nebude zázrak hneď po prvom umyti

subartic
22. sep 2023

Reghár , absolútna topka, do mesiaca všetko vymizlo .