Aký je váš najlepší samoopaľovací prípravok?
Včera o 16:45
Ahojte, som si vedomá toho, že všetky samoopaľovacie prípravky smrdia ... ale napriek tomu by som sa chcela opýtať, čo vám funguje? Aký za vás je najlepší a ktorý používate vy?
Ďakujem 🙂.
autor
•
Včera o 16:56@anonym_325169
@anonym_autor daj si spf 50 a schovaj sa. Rakovina za to nestoji 🙂
@anonym_325169 ty čítaš, čo píšem? Veď ja na slnko ani veľmi nechodím, hľadám samoopaľovací krém/penu.
anonym_748d6f
•
Včera o 22:55@anonym_autor ja mam super skusenost so st moritz. Predtým scrub a bez flakov. Dokonca som ho aplikovala aj pred svadbou ako nevesta a tiptop 👍
anonym_ab1b92
•
Dnes o 07:36@anonym_autor načo ti je samoopalovaci teraz? Ved chod na slnko a hneď sa opalis 😉

@anonym_autor daj si spf 50 a schovaj sa. Rakovina za to nestoji 🙂