icon

Aký je váš najlepší samoopaľovací prípravok?

Včera o 16:45

Ahojte, som si vedomá toho, že všetky samoopaľovacie prípravky smrdia ... ale napriek tomu by som sa chcela opýtať, čo vám funguje? Aký za vás je najlepší a ktorý používate vy?
Ďakujem 🙂.

anonym_325169
Včera o 16:53

@anonym_autor daj si spf 50 a schovaj sa. Rakovina za to nestoji 🙂

autor
Včera o 16:56
@anonym_325169

@anonym_autor daj si spf 50 a schovaj sa. Rakovina za to nestoji 🙂

@anonym_325169 ty čítaš, čo píšem? Veď ja na slnko ani veľmi nechodím, hľadám samoopaľovací krém/penu.

anonym_748d6f
Včera o 22:55

@anonym_autor ja mam super skusenost so st moritz. Predtým scrub a bez flakov. Dokonca som ho aplikovala aj pred svadbou ako nevesta a tiptop 👍

anonym_ab1b92
Dnes o 07:36

@anonym_autor načo ti je samoopalovaci teraz? Ved chod na slnko a hneď sa opalis 😉